Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

zuzanka65

Sorry, som sa nechala uniesť. Miloš nič z toho, čo som napísala samozrejme robiť nemusíš, je to len na tebe.
je mi srdečne jedno, čo urobíš.
Ja nie som psychológ a môžem radiť len z vlastnej skúsenosti.
luuca, veď práve to je ten zlepšovák, choď s priateľmi na kávu do kina, aj keď vieš, že ťa tam chytí atak. Nevyhýbaj sa tomu. Ak ti toto nestačí, tak sa poraď s dákym odborníkom, nech ti to vysvetlí. Možno na to prídeš aj sama, ale vôbec to nie je ľahké. Prajem veľa zdaru v zdolávaní panických atakov.

zuzanka65

Miloš, ty odborník, ako sa mení myslenie na pozitívne? Prosím odpovedz. Konkrétne. Nahovárať si pozitívne bludy, keď realita je iná? Budem sa smiať, keď mi umrel otec? Mysli, pozitívne myslenie ti je na prd, keď prší, nebudem sa smiať a tvrdiť, že svieti slnko. To už je ozaj bláznovstvo, nahovárať si niečo, čo sa ani zďaleka neblíži k pravde. Môžem si však vybrať, že aj keď prší, nebudem nadávať na dážď, hoci ani tešiť sa z neho práve nemusím.
Toto dievčatám vysvetli, ako na to a netrep stále dookola.
Táto téma zamrzla, myslím si. Čítam to tu každý deň, ale nie je veľmi o čom a písať sa mi tiež nechce, je to tu veľakrát od veci. Iba ak tak pozdraviť všetkých a to je všetko, lebo tu sa toho veľa nerieši. Že sa mi páči na tej druhej téme viac, je pravda.
Škoda, že ani netušíš prečo. Určite nie preto, že som sa tu skoro s každým pohádala, naopak, ani s tebou som sa nie. Miloš, ty máš problém, máš čo riešiť, tak si nájdi psychoterapeuta, alebo skús tú hypnózu, podľa mňa ako samouk si už v koncoch. Pá. Majte sa všetci.

luuca

milos M ďakujem ti za radu. pokúsim sa vziať si k srdcu tvoje rady. vieš ja mám problém že mám už strach robiť to čo predtým...chodiť von s priateľmi na kávu do kina a tak.. vždy ma tam pochytil atak.... a potom vnímam tak na 50%....

luuca

čaute ludia poraďte mi teda ako pozitívne myslieť ked beriete lieky a stále máte tie prekliate panické stavy nehovorím že stále ale z času na čas. čo vám pri tom pomáha aby to vymizlo??? dajte nejaké zlepšováky.

agaven

no faj tu fakt so mou nik neodpisuje adka až na teba už tu nebudem pisat adka vieš kde možno ešte budem ahojko zatial inak mi je fajn len strach a aj s cety depka chyta ale inak fajn

tati

ahojte!milos,jasne,ze ti mozem dat kontakt na toho hypnoterapeuta,ale ako zuzanka povedala,zijem v irsku,takze ti to velmi nepomoze.pokial si vsak pamatam,ty si vo viedni a tam budes mat este lepsich odbornikov,ved predsa je to mesto psychoanalyzy!!!a menstruaciu budem mat v stredu alebo vo stvrtok.dam ti este presne vediet:-)

tobi

ahojky syd, ano som z vychodu, a tiez som mala takeho lekara, ze dal lieky a hotovo..on nemal na to zrejme cas, ked ho zavolaju tak chodi na byt, do vaznice...zmenila som lekarku, zmenila mi lieky, porozpravali sme sa a zacala so mnou cvicit autogenny trening, teraz sa citim lepsie...ja by som tiez chcela nejaku terapiu alebo nieco ako hypnozu, ale uz som pisala,ze to tu u nas zrejme neni, ale skusim sa opytat lekarky...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk