Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

syd

milos mam lekarku v kosiciach ale mam taky pocit ze mi napise lieky a tym to pre nu konci bola som stale vesela plna elanu a energie a terz ked mam niekde ist to je des niekedy si myslim ze sa zblaznim doma je vsetko OK mam dobreho manzela deticky proste mam vsetko co potrebujem a mne je na nic NIC ma nebavi niekedy fakt neviem ako dalej chcem to zmenit ale neviem ako

syd

tobi vcera som si len tak citala forum a mam taky pocit ze si z vychodu nemas nejakeho dobrrho terapeuta s ktorym by sa dalo porozpravat

syd

je tu niekto kto by mi vedel poradit liecim sa 8 rokov na uzkost ale v poslednom case mam pocit ze som stale nervoznejsia a napäta niekedy neviem ako dalej asi by som potrebovala nejakeho terapeuta som z vzchodu nevie niekto kontakt na niekoho kto by vedel pomoct

monika99

to fakt ze mu piseme ktora kedy ma menstruaciu,to su mi teda veci,ja som mu to tiez este nepisala,sa budem musiet polepsit a tiez prispiet

tobi

a tiez sa snazim mysliet pozitivne, a zacinam sa citit lepsie, aj ked mi uz zaberaju aj ad,ale urcite sa snazim byt ina co sa tyka myslenia...

tobi

ahoojte, tiez s tebou suhlasim Milos...bola som sa pozriet aj na tej inej stranke, co napisala Zuzka, no vobec sa mi to tam napaci a vobec sa stymi ludmi nestotoznujem..maju uplne ine nazory a ine zmyslanie..a hlavne jeden ma tam totalne "dojal" ze vraj my tu len piseme miloskovi kedy mame menstruaciu...ja som ti to milosko ani raz nenapisala, ze?

monika99

mne osobne pomaha ked myslim pozitivne a nie len co sa choroby tyka ale vseobecne v zivote,hned sa citim lepsie......a je dobre ze sa dala tema uzamknut,lebo ozaj sem prispievali provokateri a este si dovoli kopirovat prispevky a pozmenovat ich

monika99

chcela som napisat holku ale mi tam skocilo p a este som vynechala aj slovicko je cize myslela som ze nie je dobre vidiet veci len cierne

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk