Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

luuca

tobi
tú knihu majú v kníhkupetve... mám od tej spisovateľky Miluj svoj živote a Láska sa rodí v tebe... je to celkom zaujímavé ale skôr ti doporučujem knihu The Secret
Ja mávam niekedy aj taký stav že mi je úplne do plaču aj dnes som nejaká precitlivelá a ešte som aj chorá mám teplotu a chrípku jak des takže ležím doma a to je tiež peklo nič nerobiť len ležať...

tobi

lucca ja tieto stavy mavam teraz raz za mesiac a take male chvenie tela aj viac krat...tak uplne sa mi vratila po novom roku a po roku sa mi to vratilo...moja ani neviem co okrem frontinu mi pomaha, lebo naposledy ked ma to chytilo tak som si dala frontin a skusila dychat teda autgenny trening, to so mnou cvicila aj psychoska, a aj doma to mam precvicovat... a ta knija je o com? kde ju mozem zohnat?

tobi

inak lucca, ja mam tiez panicku poruchu a aj uzkost...a sid ten frontin je na ukludnenie na uzkost..ale ja som ho brala asi 6 tyzdnou, preto mi ich lekarka uz vysadila, no a teraz mam problem zo spankom..kym som brala frontin tak som spala v pohode...

luuca

syd - hlavu hore musíš byť silná... ja tiež chodím od nevidí do nevidím do práce a nanajvýš študujem cez víkend diaľkovo a školu mám každú sobotu aj nedelu ja nemam žiadne voľno.. nič...
frontin je niečo podobné ako neurol, je to anxiolytikum ale berie sa to iba krátkodobo

luuca

tobi ale tebe je už teraz lepšie nie?? už ieto stavy nemávaš... ani ja ich nemám často ale predsa.myslíš že to raz pominie, ale čo ti najviac pomáha okrem frontinu??