Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

sunnie

ahojte vsetci :) ja sa ozyvam po velmi velmi dlhej dobe lebo nemam cas chodit na forum. vsimla som si ze aj tema je uz uzamknuta :O
mam sa ale fajn,lieky neberiem od novembra a zatial klop klop. takze aj to je mozno dovod preco sem nechodim, ale na druhej strane som stale vdacna za rady ktore ste mi vtedy davali. majte sa krasne a prajem vela slnecnych dni bez uzkosti a derpesii.

Arleta1

Ahojte, odbočím tochu.
Prosím o POMOC!!!!
Nepoznáte dobrého psychológa v Bratislave, Trnave a podobne?
Vopred vám ďakujem za pomoc.

agaven

daju stuple a zmeraju ale tie su dost klamlive ako u mna nic nezistili až kym me riadne neposlali za kardiologom on zmeral tal srdce atd a vedel co sa deje tak asi tak ale aj to ekg može ukazat no neviem presne ale ak ti aj hrkne tam to im ukaze ale skus si dat magnesko mne to pomaha a nepicha stres picha do prava to mam aj ja lebo mam tetaniu až tak nechutne ale srdece ide do lava až k rebram a ak mas aj pocit že ako keby par sekund nebuchlo to je dobre nevadi ale nie je to až take uzasne ja mam prolaps srdcovi atd ak ide v pravo stres minerali v lavo srdce asi tak

fida

moja agaven ahoj....dík, že si napísala..takže aj ty poznáš to bolenie hrudnej kosti?? to sa jej normálne nemôžem dotknúť..a teraz ma aj páli, keď som sa od obvodného lek.pýtala na vyšetrenia rozkričal sa jak blázen-a odvtedyma páli ta hrudná kosť, inak na EKG som bola..len neviem, čo šetko ukáže EKG,nevie mi to tu niekto vysvetliť??? och...už nech sme všetci okik...lebo tieto pocity a trápenie a strach sú hrozné, aj tlak mám občas vyšší.-hlavne, ak mám nikede ísť, ako to riešite vy?

agaven

fida vsetci a hrka srdce boli hlava odpadavanie hviedič. pred ocami ......ano behaj srdiecko isto si daj pozret psychoska pomože no ale ako komu ja zatial nemam len kamosku a ta mi poved. odblokuj hlavu mysel inam daj asi tak heeej vy radcovia kde ste som tu len ja co co ale nebojkaj to prejde aj nam 3 dni dobre 1 den zle to je len priklad a lie kym zabere aj dva tyzdne nebijkaj bude ti aj lepsie len relax klud zhon nie vic nohy vykladaj ako prekrvenie ahoj držim peste ale si dalsia čo už

fida

ahojte, od nedele ma bolí hrudná kosť, hlavne na dotyk, a mám aj taký pocit pálenia,,,,trochu som sa v nedeľu rozrušila..a bojím sa...či to nem.byť inf.,?? inak ukáže to EKG?? bola som u psychiatričky..a povedala, že sú tam extrasystoly,máte aj vy také skúsenosti, a bolí vás z uzkosti hrudná kosť??????? prosím poraďte......až sa mi miestami ťažko dýcha, pichli mi aj Apaurin..ale akosi nezabral..tá kosť ma bolí stále..-hlavne na dotyk,,má to niekto z vás? pekný dník

agaven

ja rano hrozne srdce ale dobusilo a už lepsie na srdiecko liek zabral ale tlak mi stiahol neva dobre hrala som sa s dcerou upratala aj cajik pijem a som tu a pisem a citam tu a aj tam inde už leze dolu sneh dobre len to slniečko ahojko

tatiana26

čawte, tak po dlhšom čase aj ja atak...nie dlhý, ale desivý... to sa mi stalo už tretíkrát čo chodím do práce...vždy je to rovnaké...zrazu sa mi niečo prepne v hlave, nevidím čítať, nejako sa mi to všetko kríži, nemôžem zaostriť, všetko sa točí a ja padáááám...pravdaže nie naozaj, ale vždy mám ten pocit, že teraz už určite... to kríženie očí je hrozné...to trvá tak minútu, rýchlo si dám neurol splašená, lebo vždy je tam niekto alebo niečo, prečo sa nedá predýchavať ani nič iné... potom som sa hodinu spamätávala a ešte stále mi je viac-menej nič moc... ale zase som rada, že to príde len občas...

zuzana12345

ahojko,tak to je hrozné,veď tu je úplne mŕtvo cez týždeň aj cez víkend.Mne bolo včera dosť na figu,musela som si po dlhej dobe dať lexaurin,potom to prešlo,ale viete si predstaviť ako som asi fungovala v robote.Všimla si to aj moja dcéra,že som nejaká spomalená.Mne je po víkende vždy blbo,v robote to rozbehám.Možno to bolo aj tým,že asi po troch mesiacoch chodím tento týždeň poobede a ja zmeny nemusím.Radšej budem každý deň vstávať o štvrtej.Dnes som spala do osmej a už som zase nejaká mimo.Je normálne že keď vstávam o štvrtej dokážem fungovať na 100% a keď o osmej úplne ma odpáli?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk