Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

tobi

ahoojte vsetci, tak ja sa mam v podstate celkom dobre, sem tam nejaky zavrat ale je to v pohodke,neni to take zle...o atakoch nebudem hovorit,aby som to nezakrikla...nooo je to lepsie,klop-klop...inak TATI nebooj urcite neni si alkoholicka, myslim,ze keby som nebrala AD,tak si jeden fuknem ked by prisiel nejaky zachvat..no ale ja zase nemozem vypit viac ako dva,lebo by mi bolo na druhy den zleee...inak bola som cez tyzden na CT vysetreni, preto, ze mi piska v tom uchu aj ma bolela hlava..no a mam tam nejaky nalez na lavej nosnej dutine,myslim,ze nieco ako polyp, velmi tomu nerozumiem,musim s tym ist este za lekarom...no nakoniec spankove kosti aj ucho v poriadku, su to tie dutiny...

tati

ahojte!tak ja som bola cez vikend v parizi u kamaratky a v sobotu pocas vecere v restauracii ma chytil 'zachvat'.len tak z nicoho nic...tak som vypila vodku a vsetko preslo.zacinam sa tak trochu bat aby sa zo mna skutocne nestala alkoholicka.nikdy vsak nevypijem viac nez 1pohar.myslite si,ze my to moze uskodit?

agaven

aj mne je dobre ak ked srdieco hrkalo prestalo po liekoch no co už ale dobre ahoj monik aj ja by som si mala ist kdesi zatancovat no dore ze pisete lebo obcas tu je akosi ticho

tatiana26

Monika vy ste to rozbehli s tými deťmi :) Suuper. Právne sa to už podarilo vyriešiť? Ja sa mám tiež celkom fajn, síce stále s liekmi, ale neva. Všetko bude. Držím palce, nech sa ti darí

monika99

AHOJKY,JAK TAK KUKAM ASI SME VSETCI ZDRAVI,NIKTO NIC NEPISE....ALE TO JE DOBRE!! JA SA MAM FAJN AJ BEZ LIEKOV TO CELKOVO ZVLADAM,MALI SME TU JEDNO DIEVCA Z DOMOVA V PIATOK ALE TA MA UZ 18 ROKOV TAK SME BOLI NA KARAOKE,PEKNE SI ZASPIEVALA A VCERA SME BOLI V DOMOVE NA KARNEVALE

agaven

ahojte ja som tu tiež obcas ale dnes je mi lepsie srenda aj menstr. mama aj som dala od bolesti aj hlava aj brucho preslo och dobre daka bohu že mi je lepsie a už aj teplucko to je dobre aj sniecko obcas kuka no ako kde ale tu bolo rano a zaslo

tatiana26

Ejha, tak sa mi vidí, že úzkosť už nikto nemá, čo považujem za neuveriteľnú vec... Miloško neviem ani o čom hovoríš... :)

RNG

sauna=potenie=strata mineralov.
Nizko mineraly=zle vedenie v nervoch(mineraly su neurotransmitery).Nastastie to sa da lahko doplnit dobrymi zmedami mineralov, napr navrhnutych na kosti, lebo tie sa spolu z potrebnymi vitaminmi D a K a niektorymi aminokyselinami rovno zabuduju do kosti, kde sluzia aj ako zasoba proti nedostatku.
Jedine snad Na K treba dodavat, tych v kostiach nie je dostatok.

adka000

Som rada Zuzanke ze ti je dobre .Aj mne uz ten sneh lezie na nervy uz by som sa hrabala vonku v zahrade .Ja som teraz sama doma tak ze troska beham na nete .Ale len troska ,lebo uz ma synator upozornil ze ide preinstalovat takze kym nie je doma nech si to ,,uzivam".Kupila som si dnes sol z mrtveho mora s obsahom magnezia vraj je to dobre tak ze budem relaxovat.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk