Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

zuzana12345

Ahojko Aďulík,to som rada že sa cítiš dobre.Ja som zatiaľ OK.Trochu ma serie to priblblé počasie.Už čakám kedy zlezie sneh.Bývam v Prievidzi 20rokov,ale toľko snehu a tak dlho som tu ešte nezažila.Dnes som trochu pobehala po meste aj s dcérou.Bola som v optike pozrieť nejaký rám.Budem potrebovať nejaké 0,5 na čítanie.Už začínam mať pri čítaní krátke ruky.Žiaden rám mi nesedel,ale nakoniec som si vybrala a dám si tam zmerať aj oči,aby som celý deň nestrávila na očnom.Spravia mi tam všetko.Neznášam vysedávanie u lekárov.Na druhej strane sa v čakárni zas dozvieš všetky klepy z mesta.Aj mňa by zaujímalo,kde všetci trčia.Asi sú všetci zdravý.Bodaj by boli

agaven

ahojko nik tu neni sonm rada ze ti je dobre mna hlava ale presla teras brucho pojdem si dat cajik na zludok inak dobre sneh ide dolu vsade mokro ale fajn

adka000

Ahojte a preco je tu tak prazdno???No davno som tu nebola fakt.Ako sa mavate Zuzanka,Tobi a ostatne??Mne je chvala bohu lepsie musim zaklopatTUK ,TUK,chrbat ma uz tak neboli a lietam cely den .No teraz mam pred menzesom tak ze sa OHROMNE CITIM vrazdila by som.To je najdolezitejsie ze uz nemam v sebe ten strach a dufam ze sa to uz nevrati ,,nedovolim".Tak ze sa pochvalte aj vy.

agaven

no nhevies pozriaha kriza prepustaju a co potom co fakt pojdes a psychoš. či čo mne to neva mam aj taku bokovku ale to nenapisem a obcas vestim zdarma asi tak na teme magia tk mysel mi aj tak oni nacerpavaju a to je dobre nevučerpavaju ale myslim ne nich a nie na to čo ma boli aj citak kniku miluj svoj zivot tak stale cosi

zuzana12345

Myslela som že by si bola medzi ľuďmi porozprávať sa a to čo stiháš za tie štyri hodiny by si stihla aj tak.Ide o to aby si nebola sama doma.Ja som celé dni medzi ľuďmi až mi to niekedy ide na nervy a keď prídem domov tak som ticho ako kapor lebo som taká vyčerpaná,že sa mi ani huba nechce otvoriť.Vtedy som rada že som sama,ale čo je dôležité,nemám čas a ani chuť rozmýšľať nad tým čo mi je.Cez víkend si vždy nájdem nejakú robotu,ale keď si ľahnem k telke,začne ma všetko bolieť a už som ako do zadku kopnutá.Nechce sa mi rozmýšľať a som ako zbitý pes.Preto si neviem predstaviť život bez roboty,asi by som skončila na psychiatrii

agaven

ibaze oni chcu dalsie babo a ja akosi nie aka som rada a vstavat v noci kazde 2/3 hod. bola stale hladna a potom taka gula s nej no teras nie je akurat

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk