Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

agaven

ma 7 a mala som ist už zase pracovat no ale ocila som sa s nou v nemocnici a doma budem aso do aprila ale ved som na urade tak sa aj tamchodim hlasit ale stiham kym pridu domov upatujem varit prat a stale cosi potom pride dcera a ma aj kruzok ale tych par hodin 4 rano to sa nenudim

zuzana12345

Agaven ja už mám väčšie deti a tiež mám o ne strach.To budeš mať celý život.Možno keby si na tie štyri hodiny chodila niekde robiť a svoju myseľ niečim zamestnávala bolo by to lepšie.Ja si neviem predstaviťže by som nerobila.Nie že by som doma nemala čo robiť,ale stále by som sa zaoberala sebou a rozmýšľala nad debilinami.Manžel asi stále robí a ty si sa upla veľmi na dcéru.Koľko má rokov?

agaven

som tu lebo ma chyta lak ze zase odpadnem idem von a zacne busit srdce ale ukludnujem sa a prejde to a hlavu myslienkou zamestnam ale keby som sla k psych. tak potbrdi paniku uskost depresiu aj ked mama znamu psych. a rozpravam necuduje sa lebo vie co com prezila atd starosti ...jedno s druhym staci ze dostane sopel a už sa aj klepem a tlak ide hore asi tak moc lipnem bojim sa o dceru ale to tiež neni dibre a zase ja tu alko litanie

agaven

od2005 a tom odpadavala dusenie bolest hlavy a pus dalsie rozlietane srdce zla arytmia zaludok nepracuje ako ma je chronic.gastritida a aj chrbtica c3 c6 c7 vets. krcna skoro vsetko ale tetan ma poslala neurolog. lebo stale ma praskovala anevedela nevedela co mi je do dubnice a tam ihlou dali do žili a pov. neurog. tetania a to že sodi draslik chyba telu no dam ale ide von hned asi tak nejak sodik voda dam viac stale curam draslik som ako opica len banany a sol morska aj zihlava asi tak

agaven

nie ju to chitilo od decembra neprac. lebo mangel zivnostnik a kto by bol pro dcere slola do po stvrtej a dedo babka pracuju aj nocne aj po obede

zuzana12345

agaven a ty nepracuješ zo zdravotých dôvodov,alebo kvôli dcérke,ktorá podľa všetkého asi býva často chorá.

agaven

nemozem lebo ty tu bi vedeli kto som a som na inej teme ved vies ale asi nie vedia odkial som aj že mam dceru aj manžela to nie meno nepoviem

zuzana12345

Agaven a veľmi by ti vadilo,keby si napísala skutočné meno? Ja som sa v Žiline narodila a žila som tam 25 rokov,teraz bývam v Prievidzi už skoro 20rokov ale za Žilinou mi je hrozne smutno

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk