Úzkosť

agaven

ahojte aj ja som tu no srdce z laku ma chutalo včera v ordinacii bala som sa co povie lekar o dceru no ale dohodli sme sa aj pekne poradila bola užasna a potom som sa ukludnila a prestalo mi hrkat srdce ale ten sneh ma unavuje prejdem kusok a fucim ako keby som zemiaky kopala ale je to dobre este som tu musim si zaklopat aj pijem viac aj ked mam stres lebo viem co ma caka s mojou princeznou aj tak sa drzim dobtre len nie som tu moc casto ako predtym aj ine temy kukam aj pisem ahojko držte sa

ShaulaThalit

Ahojte... bola som 5 týždňov na psychiatrii vo fakultnej, poruchy prijmu potravy. Naordinovali mi lieky, potom som bola utlmena, nemala skoro ziadne depresie ako predtym, ale ked som chytila stav, tak som sa skriabala a buchala a nadavala si... teraz som uz nejaky cas doma a zacali sa mi prejavovat vedlajsie ucinky antidepresiv, tak mi boli vysadene. Ale ziadnu nahradu som, vzhladom na to, ze k psychiatricke pojdem az na bud. tyzden nedostala... ale telefonicky mi ich vyhodila. Som divna. Smutna, nemam chut na nic. Neviem, ci su to znova tie depresie, ale mam pocit, akoby som sa uz nevedela tesit z nicoho, akoby som ani nevedela co je to... myslite, ze je to z toho lieku???

tobi

ahooj zuzanka, no mne tiez nepiskalo tak ako teraz, vtedy som to pocula asi tak isto len ked bolo ticho...no teraz aj ked je hluk to hrozne piska huci..zhorsilo sa mi to a aj ma na tej strane boli na spanku...tiez som to neriesila, az pokym sa mi to takto nezhorsilo...no uvidim..mozno to prejde niekedy..

zuzana12345

ahojko,no u nás je krásny deň až mám chuť niekde vypadnúť.Tobi mne nepiští v uchu,ale šuští.Cez deň to nevnímam,horšie je to večer keď je všade ticho.Najprv som bola z toho nervózna,ale už som si zvykla a ani to už neriešim.Tiež mi predpísali lieky ale nezabrali,a popravde ani som ich nedoužívala.Možno to raz prestane.

martin225

No dnes sa citim uz elkom lepsie .... Teda nie ze by mi to prestalo ale prestal som sa konecne lutovat, ze preco prave ja a preco sa nemozem citit tak ako predtym.... A co tebe pomohlo sa z tohto dostat??

tobi

ajoojte baby a pani? ako sa mate? TANI ako ? uz dlho si tu nebola...TATI ty? ja sa mam celkom fajn, az na to piskanie v uchu...mam to uz par rokov, no teraz sa to zintezivnelo...uz som pisala,ze idem na CT vysetrenie spankovych kosti a ucha, dufam,ze vsetko bude ok...lekar mi dal aj nejake lieky betaserc, tak neviem ci ich vobec brat, lebo lekar vravel,ze ak mam astmu tak by sa nemali brat...no ja nemam priznaky astmy, no lekar na plucnom mi povedal, teda napisal predpokladam astmu, to sa este aj moj lekar cudoval, ze co on predpoklada bud mam alebo nemam...ja si myslim,ze nemam...

tatiana26

Jasné, že nefajčí marihuanu, MARTIN to je derealizácia, veľmi dobre to poznám...predpokladám, že si citlivejšia osoba, ktorá na podnety zvonka reaguje vo vnútri extrémne a ono sa to kumuluje, kumuluje až to vybuchne takto. Je to peklo, verím ti. Tu je dôležité odhaliť zdroj tých problémov, lebo derealizácia je útek z reality...niečo v tvojom živote nie je dobre, preto sa tvoja myseľ búri a takto ti to dáva najavo...fakt skús sa nad tým zamyslieť týmto smerom, na derealizáciu lieky veľmi neplatia