Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

agaven

zuska to je dobre si užasne mne to občas nejde a mam stres dusi alebo lieta srdce ale co mam dieta a idem dalej ahoj

zuzana12345

Agaven,vlastne aj kvôli tomu tlaku som sa sem dostala na toto fórum.Už ho nemávam tak často lebo viem čo ho spôsobuje.Ja som sa len bála,lebo môj ocino zomrel na infarkt keď mal 53 rokov.ale EKG aj všetko ostatné som mala ok.Veľmi dobre poznám aj tie hrče v krku,ťažké dýchanie a strach zo smrti.Ale aj to všetko sa už snažím prekonávať a myslím že sa mi to celkom darí.Niekedy ma dostanú do vývrtky v robote,ale snažím sa to rozdýchať a to magnézium 2 krát denne pomáha

zuzana12345

čaute babule,no nejako na nás ide jarná únava,keď sa nikomu nechce písať.Ja som dnes prežila super deň a oproti víkendu sa cítim o 70%lepšie. Budem si musieť nájsť nejakú robotu aj cez víkend lebo ja fakt nemôžem oddychovať,vtedy som najkviac chorá.Keď sme pri tom tlaku Fidam,máš to z úzkosti.Ja mám to isté.Niekedy mi vystrelí aj na 210/110 dám si magnézium,alebo lexaurin a som OK

fida

agaven ahojky, takže aj ty máš dnes tlak vyšíí? a berieš niečo? ja neviem, čo si dať aby klesol,myslíš, že sme my ženy pokiaľ máme menštruáciu chránené pred inf?

agaven

ahojte mna dnes dusi a boli hlava tlak beha ako chce tu snezi zima a je mi stale zima no a teras to leze na mna ved tam boli v nemocnici aj s anginou atd aj hrdlo boli no super ved sa vyliecim dam nieco na hrdlo a bude ok a teplo a zima mi je no ahojko

fida

ahojte, mávate aj zvýšený tlak pri úzkosti? ja som si všimla že mi nejak kolíše tlak poslednú dobu, a tiež mám zas bolseti na srdci,aj sa mi ťažšie dýcha, je to podľa vás úzkosťou alebo srdcom? hrozne sa bojím, to je také nepríjemné vo vnútri na hrudi, občas mám pocit ako by mi tam niečo vadilo,a vibrovalo

tobi

zuzana 12345 ja som hned ako ta mrcha odisla, napustala vanu, mne stale pomoze, aj si ju casto napustam,tam sa nejako viem uvolnit a ukludnit..no taaak kde ste vsetky? ha?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk