Úzkosť

zuzana12345

čaute babule,no nejako na nás ide jarná únava,keď sa nikomu nechce písať.Ja som dnes prežila super deň a oproti víkendu sa cítim o 70%lepšie. Budem si musieť nájsť nejakú robotu aj cez víkend lebo ja fakt nemôžem oddychovať,vtedy som najkviac chorá.Keď sme pri tom tlaku Fidam,máš to z úzkosti.Ja mám to isté.Niekedy mi vystrelí aj na 210/110 dám si magnézium,alebo lexaurin a som OK

fida

agaven ahojky, takže aj ty máš dnes tlak vyšíí? a berieš niečo? ja neviem, čo si dať aby klesol,myslíš, že sme my ženy pokiaľ máme menštruáciu chránené pred inf?

agaven

ahojte mna dnes dusi a boli hlava tlak beha ako chce tu snezi zima a je mi stale zima no a teras to leze na mna ved tam boli v nemocnici aj s anginou atd aj hrdlo boli no super ved sa vyliecim dam nieco na hrdlo a bude ok a teplo a zima mi je no ahojko

fida

ahojte, mávate aj zvýšený tlak pri úzkosti? ja som si všimla že mi nejak kolíše tlak poslednú dobu, a tiež mám zas bolseti na srdci,aj sa mi ťažšie dýcha, je to podľa vás úzkosťou alebo srdcom? hrozne sa bojím, to je také nepríjemné vo vnútri na hrudi, občas mám pocit ako by mi tam niečo vadilo,a vibrovalo

tobi

zuzana 12345 ja som hned ako ta mrcha odisla, napustala vanu, mne stale pomoze, aj si ju casto napustam,tam sa nejako viem uvolnit a ukludnit..no taaak kde ste vsetky? ha?

tobi

som rada TANI, ze je ti fajn..ja mam dnes priserny den, najprv ta mrcha, no a potom mi mamka zavolala,ze Tobi sa prevratil na sankach,a ked sa zobudil tak zvracal, no a mamka a ja sme cele prestrasene..no hlavne mama,lebo bol s nou a dedom sa sankovat,mimochodom prvy krat...no trosku si udrel hlavku na cele ale to iba sli pomali a nebol na chodniku sneh a tak sa prevratil, potom este raz zvracal ale potom zrazu zliezol s postele a zacal sa hrat..tak sme nesli k lekarke, no volala som znamej sestricke co robi na detskom a vravela, ze nemam s nim ist zatial,ze este raz ked zvraca tak potom...no dnes je pre mna priiiserny den, no co zajtra dufam bude lepsie...papa

tatiana26

Ale no tak, hlavu hore baby :) Ja to celkom zvládam, havino je dobrý liek, ranné rozcvičky sú nenahraditeľné s ním :) Mne sa podaril oddychový víkend plný príjemný ľudí, bytík mám krásne čistý a uprataný, takže zajtra veselo do práce :( :)

zuzana12345

ahojte dievčence,no ja som tiež dnes mimo.Bolí ma hlava a poriadne sa točí.Celý deň sa len povaľujem a tiež som nervózna.Nemôžem si nájsť miesto.Nedokážem sa nejako uvoĺniť,už som si uvarila aj medovkový čaj,asi hodím vaňu to mi vždy pomôže.A kde ste ostatné,ako ste prežili dnešný deň?