Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

adulik

Ahojte, vsetci, uz dlhsie som tu nepisala, ale snazim sa vzdy aspon preletiet ocami, ako sa mi tu mavate? TANI, ako ide robotka, a sukromie? ja sa mam raz dobre, inokedy nie, no ide to...musi...aj ked poslednu dobu sa citim slabo, tak nijako...ale pracujem, fungujem, ako sa da..teraz som este v robotke, ale je mi taka zima...asi na mna nieco lezie...tak sa mi tu vsetci drzte, teda drzme sa, papa

monika99

caute,ako sa mi mavate??
ja v pohode,vcera som vypila aspon liter vody z bazena,vlasy mam doteraz mokre...
Inak ja sa citim celkom fajn aj pocasko sa zlepsilo

agaven

kavchtaako ti zavidim keby som mohla aj ja idem von spanielsko chorvatsko len grecku som bola ato mi bolo dobre a nemala dceru vies len ja a relax a tu zhon hore dolu a unavena zaspinkam no ahojte

tobi

TANI, ja som tiez na teba hrda,ze si to tak zvladla ist do tej prace, klobuk dolu..inak tak hrozne sa citim aj ja uz 2 den a neviem preco..som neskutocne unavena, boli ma furt hlava, sem tam malinky nabeh na atacik, a samozrejme sa mi kruti hlava..no fakt suuper...

Kachita

tanicka, to mi je velmi luto, ze si mala zase taky silny atak. ale neboj sa, ono to bude lepsie. ver tomu. rozdychavaj to, s rodicmi najdes cestu. oi si zvyknu a ked uz maju havka, neviem preco to je taky problem. ale neva. vsetko sa vyriesi.
trosku spomal, trosku spomal. velmi si si toho nalozila, a nechci sa prepnut. relaxuj. vies to.
som velmi hrda na teba, ze si sla do prace, netreba sa nechat strasit. mne na tie unavene oci a oslabeny mozog pomaha pitie vody a kofoly. a niekedy ani to nestaci. skus sa spytat doktorky, ci by ti mohla na taketo nieco predpisat Betaserc 16. mne to predpisovali skor ako sme prisli na to, ze je to sprievodny jav uzkosti a frcala som na tom v casoch tazkej unavy. mozno by ti to pomohlo, ked to na teba pride. ja som vtedy bola strasna, ani som nevedela poriadne oci drzat, mozog mi zaspaval ale telo bolo cule, mala som pocit ze mi mozog vypina a sposobovalo mi to teda ale poriadnu uzkost.
a keby nie, tak si pytaj tebokan, ten tiez dobre posobi a je to cisty extrakt ginka biloby, lepsi ako komercny pripravok z lekarne na volny predaj.
agaven, rychlo sa vyliec a hlavne to vylez. chripka ma velky dosah a ozve sa aj po rokoch, ked ju nedoliecis. davaj si pozor, ok?
ja som uz spat v spanielsku, spociatku to bolo dost tazke, ale uz som tu, dost unavena, myslim ze mi slabne zrak, mala by som si ho ist dat skontrolovat.
drzte sa

agaven

mam tetaniu a som pi vas tam nie je nik nemam diagnostikovanu uskost ale chyta ma viem čo to je neva že že som tu pri vas tto je jedno žaludočná nevroza migrena tetania kaslem na to uskot lebo aj tak ma to štve je to mam ahoj a ja tapa este kaslem na to telo moje bože prečo som taka ahojko

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk