Úzkosť

katkaxxx

caute baby, ako sa mate? musim sa vas nieco spytat.. vam sa nedeju pred menstruaciou take cudne veci? teda.. aby som sa vyjadrila jasnejsie, ja som to predtym moc nemavala, ale tak 4 mesiace dozadu mavam pred menst. take akoby depresivne pocity.. vlastne to co som raz pisala ze som mala v tych tatrach - taky pocit akoby ma veci bavili o trochu menej, akoby koncentrovat zaujem na nieco bolo trochu namahave a este take nechutne pocity ze mam zomriet alebo zomriem, ani neviem ako to povedat, ale je to dost des.. a okrem toho ma boli chrbat jak slak a pritom nema z coho.. mne totiz samozrejme opat uz 3 dni meskaju.. :((

agaven

adka ahoj dik za poytanie no večer nafigu ale dcera kasle a huhne je vkole ved 2 mesiace a doktoka no kasle na nas ja ju nadopujem ved jej davam neviem mne bola som stale stresovana koli nej ale manžel ma uci nestresuj joj teplota bojuje telicko atd no nepeplotuje pekne vykaslava dakuje je vas tu vela ale citam nestham ale ozyvam sa občas ako mi je lebo ja tapa so na inej teme a katka ma nasla neva ahoko držte sa chcem sa hrat gulicki mam do alebo diamanty neviem kupila som to v stanku nemožem reklamovat je to dobre a pojedm sa hrajkat na pocitaci ahoj

adka000

No ahojte ako sa tu dnes mate?Zuzanka ty si tu davno nebola dufam ze ti je dobre?Agaven ako mala?U mna to celkom ujde ,,keby ma ta uzkost nepokusala bolo by dobre ,ale ta mrcha ma drzi a nechce pustit.Tobi nebudes mat migrenu,lebo ja ked ju mam mat tak predtym 2 dni vydim take iskrenie.Tak ahojky idem spat ,lebo som nemala dobru nocku u nas fukal taky hnusny vietor ze uz som si myslela ze nam vyvali okna.

tobi

ahojcek TATI a kde vlastne cestujes? ozaj ja sa trasiem od zimy len pred menzesom...inak ani nie...ja zasa vidim take hviezdicky ked sa zohnem, ty nemavas take? a celkovo mi je hrozne este mi aj v usiach zvoni vkuse...piska uz na nervy..

tati

katkaxxx jasne,ze neverim:-)skor sa bojim, ze bude snezit a londynske letiska budu mat opat problem.inak chcem sa vas spytat,nie je vam strasna zima?ja mam ladove ruky a nohy a stale sa trasiem od zimy...

agaven

no mna dusi a srdce boli nadch ma prechadza bruch prestalo krcovat ale na vecer dnes mi je tie na figu ale malo som pila vody obskakujem nakupujem aj u lekara no niet sa čudovat a potom sa naslopcem a je mi zle s tej vody no ahojko

tobi

ahojte kocky, tak ja neviem co je to dnes za den, som nemozna kruti sa mi hlava a ked som sa zohla k malemu tak som normalne take iskierky ci hviezdicky videla, lietali s kazdej strany no des, mavate to aj vy taketo hviezdicky, lebo je teraz casto...no boli sme aj trocha nakupovat a prave sme sa vratili a chce sa mi spaaat...dufam,ze sa mate troska lepsie...kata

adulik

Ahojte, vsetci, uz dlhsie som tu nepisala, ale snazim sa vzdy aspon preletiet ocami, ako sa mi tu mavate? TANI, ako ide robotka, a sukromie? ja sa mam raz dobre, inokedy nie, no ide to...musi...aj ked poslednu dobu sa citim slabo, tak nijako...ale pracujem, fungujem, ako sa da..teraz som este v robotke, ale je mi taka zima...asi na mna nieco lezie...tak sa mi tu vsetci drzte, teda drzme sa, papa