Úzkosť

tatiana26

ja pečiem stále, ľudia sú zvyknutí, že tu vždy nejaký koláčik cez víkend bude... teraz som robila muffiny a moravské koláče a ešte pečiem kuriatko do roboty na obedy a všetko je v trúbe, tak s willym oddychujeme a čakáme návštevu

tobi

no TANI, ani neviem ci to je tym tlakom alebo cim..lebo mna uz aj ta hlava boli tyzden, celkovo som nejaka unavena...ja som vcera varila paradajkovu omacku, tak mam dnes pokoj..ty co ides dobreho piect? ja som prvykrat piekla na vianoce, aj to sa mi velmi nevydarilo...

tatiana26

SILVINČIATKO neviem, tu to myslím nikto neberie, skús na téme depresia sa spýtať. AGAVEN to sa nespraví, chlpy zo psa im nevadia, lebo oni majú tiež hava a na chodbe ho nechať nemôžem, lebo ani to nedovolia. A on už má rok a pól, takže už je vyrastený...no nejako si to zariadim... TOBI dnes je príšerný tlak, to bude preto. Ja už PMS nemám :) Idem variť a piecť ... a prať :)

silvinciatko

Ahojte :)
Prosim Vas da sa niekde kupit SJW ( lubovnik bodkovany ) ktory tu spominate? Ja mam este par kuskov, mala som jedno balenie este z obchodu v OD Slimak, ktory je uz zatvoreny.
Kde si ho kupujete vy?
Dakujem za radu...

tobi

ahojte, Tani,neboj vsetko bude dobre..ja tiez sa teraz necitim dobre jak fyzicky tak psychicky,neviem cim to je, ale lekarka mi povedala,ze ten cipralex zacne zaberat az po 2-3 tyzdnoch, teraz urcite este nezaberaju...a PMS mam aj ja je to hroza, teraz som po ale aj tak mi je na prd...

agaven

tani rodičia ta maju radi nemaju radi chlp zo psa ale dohodni sa že pojdes aj zo psikom je mali a nechaj ho tam v chodbe oni sa dohodnu s tebou moja a ked bede vetsi už im prestane vadit naucia no takto prestane im to vadit ahoj a drž sa netrap sa s tým mam pravdu dohodnes sa a peknu pracu moja ahoj

tatiana26

čawte, ech, tak mňa to včera večer zase draplo...ale sama som si to privodila...jednak ma vyplašila doktorka, ktorá sa hrozne strachovala o to, aby sa nám to celé nezosypalo a aby som neprešvihla svoje hranice a nevrátila sa do úzkosti, jednak mi úzkosť vyvoláva to, že maji rodičia to postavili do polohy, že buď prídem bez psa alebo nič a ja mám potom výčitky, keď ho nechám samého doma, ale zase by som si aj u našich rada oddýchla...takže sa cítim v takej pasci... že ten havo mi mal pomôcť a začína to byť opačne... Takže som takto celý deň v jednom strese a v jednom kole, lebo stále riešim, kde musím byť a čo treba vybaviť a do koľkej tam môžem byť, aby wilko nebol dlho sám a tak len lietam ako špinavé prádlo a začínam to už cítiť, že z toho bude prúser... Lenže ako to mám zastaviť? Hava nevrátim, robotu nechať nemôžem... Najlepšie nejakého bohatého frajera, čo sa sem nasťahuje, čo? :)
Náročný je tento dospelácky samostatný život...no ale vybrala som si to, musím bojovať...dnes som takááá unavená, to asi z toho večerného boja...aj neurol som si fukla včera a zaujímavé je, že sa to neodohrávalo ani tak na fyzickej ako na psychickej úrovni...ale to je asi tým PMS dúfam, zajtra idem do roboty, tak hádam sa to spraví...

agaven

ahojko zlatička aj milosko ja som ledva stala dcera ma nakazila sopel mam a hlava manžel kachre no zajtra idem zase s decou lebo stale od stvrtka teplotuje ide so mnou aj mamnžel ja som slaba a mam chripku a pojdem asi aj zo sebou ale neviem či to stinem lebo začala som s tou nohou na eletriku chodit tani perfektné ten havko no tie nase deti netere no čo už chripka vracanie kasel sople horučka a potom aj cela rodina prejde ajoko a a mariu mame kde ona napise nam ahojko

tobi

achooj TATI, no ja myslim,ze to len zubky nam robia sarapatu, dufam,ze sa nemylim...vies, keby ze je chory tak by podla mna teplotoval dlhsie a on mal jednu noc teplotu..ako trosinecku sopli ale to v poho...vystraja tak je to dobre...prave som ho asi pred hodinkou dala spinkat a ja sa uz musim prinutit dnes nieco urobit, lebo som hroozne leniva-este ani popratany byt nemam...tak idem na to poutieram prach,kym Tobi spinka, a idem varit paradajkovu omacku, to je moje a Tobiho jedlo...ty sa ako mas?

tati

ahoj tobi!ako sa mas?moja mala neter je permanentne chora hned ako sa objavi v skolke.lekarka dokonca odporucila,aby ju rodicia nechali doma aspon na kratky cas,pretoze nemoze kazdy druhy tyzden uzivat antibiotika.dufam,ze tobi je v poriadku a budu to len tie zubky:-)