Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

katkaxxx

ahojte, pre tych co sa chcu pobavit - nasla som dobru temu ;) www.zdravie.sk

ako sa dnes mate? ja tak striedavo.. bola aj hnusna uzkost, ale som uplne vycerpana, nevyspata, unavena. mala som fakt ze brutal tyzden plny ucenia - dufam ze to prinesie aj zelane ovocie :) prajem pekny vecer

agaven

miloš mas pravdu s tým behanim ale opýtam sa ta no ak možem mam tu tetaniu uskost...a srdce blbne no začala som behat ale ked rýchlo tak ma pichá k srdcu a ked tak pomalsie je to dobre to pomaha že no lebo ja idem na 3 poschodie a som unavena až až ledba dýcham možno zle dýcham bed bežim že, pravopis si moj nevsimaj hej no čo povieš ale cvičim jemne nie prudko a to mi je dobre no dik no vieš stači aj jemne behanie je tu draha pri skole a skušam inak dobre len som hrozne hladna potom ale dam banan a čaj ahoj

tatiana26

Pani doktorka ma dnes pochválila :) vraj je zo mňa iná žena... ale ma aj upozornila, že sa mám trošku stlmiť, lebo som hrozne hŕŕŕ naskočila do života... lenže ja to inak neviem... u mňa je to buď áno alebo nie... uvidíme

agaven

ahojte mame ti blbca no nič nove a u nma no hrozne no dcera ma teploto bola som u lekara vracala dala jej nutrolin b a nurofén sople a kašle až až dnes som volala doktorke dat bioparox od kasla a telotu zražat a pondelok zase prist ved mi už šibe 2 mesiace a ma to iste mne sice šibe stale ale streas no ruky trasu srdce boli nespim kontrolujem ju a zase 3 dni nebudem spat no kto bude v noci na internete ha ha dojdem no isto budem čitat niečo hocičo bože no nič nove mološko ak budeš takto pisat no dobre mam čo čitat aj sa zasmiat ahojtko miloško no maš harem to je dobre no ahojte

tatiana26

Milý JAVORKO, tak ja som rakovinu mala, veeľmi dobre ovládam túto tému a môžem ti pokojne do detailov porozprávať ako prebiehalo ranné venčenie psa...alebo pridám aj večerné ak chceš.. Ale vlastne, ty máš celkom iné starosti, to my sme tu všetci debily, čo nevedia nič o živote..

zavistlivec

Milos , kasli na toho provokatera - radsej si to tu uzi s kockami a daj niaky dobry vtip na rano ... nahnevaj koceny nech ta vytrestaju

....

Práveže každý rozumný človek pôjde do spoločnosti akurát že si vybere tú správnu. Miloško za chorobu nemôžeš ale za arogantné príspevky áno!

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk