Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

adka 2001

No ahojte vcera som tu nechtiac rozprudila jednu temu.Myslela som ze tato stranka je o uzkosti a potrebovala som sa s niekym porozpravat.Milos zavidim ti ze si taky silny clovek co si vies vsetko hodit za hlavu.Ja som neni taka a preto sa trapim s uzkostou a zda sa mi to nepochopitelne v tejto chvily aby som na to myslela ,,ze umrel mal peknu smrt zaspal".No nevadi uz vas stym nebudem zatazovat.Majte sa pekne.

tati

pre slovencinu-nevsimaj si formu ale obsah!ten je dolezitejsi...ak ta raz bude napinat na zvracanie,budes mat pocit na odpadnutie a triast sa na celom tele,nemyslim si,ze ta v tom momente budu zaujimat pravidla slovenskeho pravopisu...

tati

tak tam je ten pes zakopany!!!milos je pricina vsetkeho...tak uz nemusim chodit na hypnozu,ked mi tajomstvo bolo odhalene a zbytocne vyhadzovat peniaze:-)milos a co s tebou budeme robit?:-)

sunie

agaven - sorry tiez tvojim par prispevkom co som citala niekedy nechapem, myslim teraz vseobecne.
milos - ja sa nezaoberam cudzimi problemami, stacia mi tie moje.
a nehadajte sa tu zbytocne :)
uz mi je nastastie trosku lepsie, idem sa na to vsetko vyspat, brú nocku vsetkym

tobi

anonym si veeelmi muuudry, pocuvaj kde ty nato chodis? poviem ti len tolko ty mudry (a) si ubohy(a) a liecit by si sa mal ty! my co sme tu urcite nemame chore hlavy a sme vsetci do jedneho ovela inteligentnejsi ako ty! nikdy som nepriala nikomu zle, ale teraz sa to zmenilo...len raz ti prajem zazit nieco ako PPalebo uzkost..ten atak, aby si pochopil (a)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk