Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

DAJTE SI ZVYSIT DAVKY LIEKOV , PONIEKTORI UBRAT LEBO NIE STE DOBRE NASTAVENY !!!! tie vase cvicenia vam chore hlavy nevyliecia

agaven

miloš nič v zlom ale možeme napist čo chceme a čo sa nam stalo atd. tak prečo si tu pod temou uskost chod pist inam možno najdeš kamarata ale miloša nečitat ..??? a mi dalej možeme pisat hoci čo a ak si zle spal chod sa ukludnit na nejakej hre na internete su aj zadarmo chod sa hrat

tobi

podla mna si to tej slovencine dost dobre natrel...to napisal urcite clovek,ktory netrpi ziadnou panickou poruchou ani uzkostou, jednoducho sa len nudi..ja osobne mam teraz iny problem tak som si to fakt ani nevsimla a aj keby tak sa nad tym nepozastavim...dik za radu monika...

zuzanka65

No ale ste rýchli. Kým som si napísala svoj príspevok, tak ste tu popísali o slovenčine. Môj príspevok sa netýka slovenčiny.:-)To len pre istotu. A čo sa pravopisu týka, Miloš aj mňa to kedysi vedelo naštvať, ale čím dlhšie sem chodím, tým mi je jasnejšie, že kto chce porozumie. Dôležitejší je obsah. Ten človek pod nickom slovenčina je buď nový prispievateľ, alebo obyčajný somár, čo nemá čo povedať a nudí sa. Prajem Vám všetkým príjemný večer.

zuzanka65

Miloš, presne viem o čom to tu píšeš. Asi čítame tie isté knihy :-) No nestačí len čítať, treba im aj porozumieť a zobrať si z nich niečo pre seba. Je to presne tak, ako Miloško píše, starať sa o seba, nezaťažovať sa zbytočne cudzími starosťami( osvietené sebectvo)- ak nemôžeš pomôcť, tak to nechaj tak. I keď mi je tiež veľmi ľúto, že zomrel taký mladý človek, na druhej strane, bola to pekná smrť, zaspal a mal to za sebou. Môj otec sa 8 rokov trápil s rakovinou, som rada, že vydržal tak dlho, ale posledné dni boli hrozné dopriala by som mu radšej takú smrť, že by len zaspal a netrápil sa.
Napriek úzkostnej a depresívnej poruche, alebo možno práve preto, že mám s ňou skúsenosť, vyrovnala som sa s jeho odchodom pomerne dobre, aj keď mi chýba veľmi a po tejto udalosti som sa asi dva mesiace poriadne nevyspala, čo sa mi stále sním snívalo, beriem to tak, že život je taký a iný už nebude. Človek sa narodí, žije a aj umrie. Je zbytočné sa s tým trápiť, treba to prijať a žiť najlepšie ako sa dá.

slovencina

MILLOS - nevazis si svoju rodnu rec ... este si z nej robis aj posmech , daj si zvysit lieky lebo nie si v poriaddku

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk