Úzkosť

agaven

miloš nič v zlom ale možeme napist čo chceme a čo sa nam stalo atd. tak prečo si tu pod temou uskost chod pist inam možno najdeš kamarata ale miloša nečitat ..??? a mi dalej možeme pisat hoci čo a ak si zle spal chod sa ukludnit na nejakej hre na internete su aj zadarmo chod sa hrat

tobi

podla mna si to tej slovencine dost dobre natrel...to napisal urcite clovek,ktory netrpi ziadnou panickou poruchou ani uzkostou, jednoducho sa len nudi..ja osobne mam teraz iny problem tak som si to fakt ani nevsimla a aj keby tak sa nad tym nepozastavim...dik za radu monika...

zuzanka65

No ale ste rýchli. Kým som si napísala svoj príspevok, tak ste tu popísali o slovenčine. Môj príspevok sa netýka slovenčiny.:-)To len pre istotu. A čo sa pravopisu týka, Miloš aj mňa to kedysi vedelo naštvať, ale čím dlhšie sem chodím, tým mi je jasnejšie, že kto chce porozumie. Dôležitejší je obsah. Ten človek pod nickom slovenčina je buď nový prispievateľ, alebo obyčajný somár, čo nemá čo povedať a nudí sa. Prajem Vám všetkým príjemný večer.

zuzanka65

Miloš, presne viem o čom to tu píšeš. Asi čítame tie isté knihy :-) No nestačí len čítať, treba im aj porozumieť a zobrať si z nich niečo pre seba. Je to presne tak, ako Miloško píše, starať sa o seba, nezaťažovať sa zbytočne cudzími starosťami( osvietené sebectvo)- ak nemôžeš pomôcť, tak to nechaj tak. I keď mi je tiež veľmi ľúto, že zomrel taký mladý človek, na druhej strane, bola to pekná smrť, zaspal a mal to za sebou. Môj otec sa 8 rokov trápil s rakovinou, som rada, že vydržal tak dlho, ale posledné dni boli hrozné dopriala by som mu radšej takú smrť, že by len zaspal a netrápil sa.
Napriek úzkostnej a depresívnej poruche, alebo možno práve preto, že mám s ňou skúsenosť, vyrovnala som sa s jeho odchodom pomerne dobre, aj keď mi chýba veľmi a po tejto udalosti som sa asi dva mesiace poriadne nevyspala, čo sa mi stále sním snívalo, beriem to tak, že život je taký a iný už nebude. Človek sa narodí, žije a aj umrie. Je zbytočné sa s tým trápiť, treba to prijať a žiť najlepšie ako sa dá.

slovencina

MILLOS - nevazis si svoju rodnu rec ... este si z nej robis aj posmech , daj si zvysit lieky lebo nie si v poriaddku

monik9

skus si dat aspon 5 tabletiek c vitaminu,to by malo zabrat,neboj to sa moze a v lekarni pitat nieco bez obsahu brufenu

katkaxxx

ahojte :) ja len tak kratko - mam asi najtazsi tyzden v zivote co sa tyka ucenia, poslednu noc som ani nespala :) ale mam pocit ze skusky zatial celkom fajn idu, v piatok ma caka posledna, takze zajtra zase cely den sa ucit :) uzkost mam aj nemam.. zaujimave ze ja ju mam vyslovene situacne predispozicnu (povedala som to dobre?) ja napr ked som v praci za kompom, medzi ludmi a v znamom prostredi tak mi nic neni. a ked som v novom prostredi, v nejakom pochmurnejsom meste alebo v situacii ze som niekde kde mam oddychovat a vypnut (napr Tatry co som bola nedavno) tak tam ma chyti taka nechutna uzkost ze az.. ale ja to neviem ani opisat ten pocit.. to nie je strach ze sa mi nieco stane, ja viem ze sa mi nema co stat, mam predsa rozum, ale ja pocitim akoby taky naval takej prazdnoty alebo beznadeje alebo pocitu ze spravim nieco zle. neviem si to vysvetlit... vlastne viem.. no, je to zamotane :) inak mi je fajn :) a priatel je strasne zlaticko, velmi mi teraz v tom skuskovom obdobi pomaha. Tani gratulujem k psickovi :) dufam ze je poslusny a mudry :) pozdravujem vsetkych ostatnych a prajem pokojny vecer