Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

marcelina78

TATI akoby si hovorila za mna ten tvoj posledny prispevok....Tiez mam dobre rodinne zazemie, vsetko co potrebujem, dobrych ludi naokolo, len ten pocit pokoja a stastia stale neprichadza, stale ma valcuju obavy a strachy, neprijemne pocity telesne a psychicke, blbe myslienky, nech sa snazim ako chcem, citam pekne duchovne knizky , kde su rozne navody, ako zit radostny zivot , fajn ma to upokojuje, len sa mi nedari podla toho zit.. dnes mam strasnu nervozitu, uzkost chvalabohu nie, potim sa,unavena, ledva vnimam, mam zvysenu teplotu, dufam, ze ide len o PMS /zeny hadam poznaju :D /.....

tati

marcelina, ja to tiez mavam....vacsinou mi pomoze ist na zachod a nechat si stekat studenu vodu na ruky a zapastia...ja teraz momentalne zapasim s nekonecnym pocitom strachu ktory mam od rana a ktoreho sa neviem zbavit ;-( ako fakt tej svojej psychike nerozumiem...ved mam uplne VSETKO, nic mi nechyba, ziadne starosti, financne problemy, rodinne problemy, moj priatel mi dokonca hovori,ze ini ludia mi mozu zavidiet a ja sa citim ako troska miesto toho aby som si uzivala spokjne zivot ;-(

marcelina78

Mavate to aj vy , ze niekam idete napr. na navstevu, ste ako tak v pohode, zdrazu na navsteve pocas debaty pride taky strasne divny pocit, ze nestihate vnimat ludi co hovoria, nemozete sa sustredit, len citite ako to prichadza na vas, na odpadnutie, nervozita, chaos na zblaznenie v hlave a pocit, ze musite uniknut, lebo sa zblaznite, jedine co pomoze odist a rozdychavat, fuj nechutne, dnes sa mi to stalo...

tati

no neverim tobi ;-))) vitaj spat! je nas tu viacero co sme mali pokoj na dlhsiu dobu a zrazu sa to znovu 'objavilo'...ako sa mas (okrem toho ataku) a co nove? ja som dnes ok, uz zacinam rozmyslat,ze ci som si nevypestovala averziu voci praci,lebo najhorsie mi je vzdy v pondelok ;-)))

tobi

TATIIII AHOOJ, NEUVERIIIS, ALE JA SOM NA TEBA MYSLELA TERAZ PAR DNI, ZE TUNA MUSIM IST, A ZISTIT, AKO SA MAS A CI SI TU...:) TAK AKO MOJA? JA SOM BOLA SKORO DVA ROKY UPLNE V POHODE..A PRED PAR TYZDNAMI SOM ZACALA OPAT NESPAVOSTOU A UZ TO PRISLO NESPALA SOM CELU NOC, RANO O 6 ATAK A HROZNE ZLE NA ZALUDKU...ZNOVA MA TO ZOBRALO, AKOBY TO BOLO PO PRVYKRAT..:( ALE ASI TO BUDE TYM POCASIM, A AJ TYM, ZE SOM ZACALA VYSADZAT LIEKY...

natusa42

tati uf,také filmy ani nepozeraj ..ja som tiež pozerala a aj čítala také knihy a radšej nie,som si už povedala :(

tati

baby co nove? kde si katka? ja par dni super a potom zase par dni horsie a dokolecka dokola to iste ;-))) pozerala som film melancholia a baba tam trpela niecim podobnym,takze zase som dostala do hlavy chrobaka,ze co ak sa jedneho dna ani z postele nepostavim...asi si budem musiet zacat filtrovat filmy a pozerat len lahke americke komedie ;-))) inak je aj vam taka straaaasna zima?

natusa42

katkaxx
nemusím si skladať okuliare,ja žiadne nemám ...ale zatiaľ nie som na tom tak blbo ako ostatní tu,uvidíme,,čo prinesie budúcnosť ...

katkaxxx

natusa, zloz si ruzove okuliare...
A) preco mas pocit ze si na tom lepsie ako ktokolvek z tohto fora?
B) nikto tu nijak "nedopadol".

natusa42

ma veľmi mrzí a ľútoi mi je,ked čítam aké veľké máte problémy :/ ...dúfam,že ja nikdy neskončím takto :(:( desím sa toho ...a preto treba niečo robiť s tými mojimi depkami a stavmi-musíám sa z toho nejako dostať

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk