Úzkosť

tatiana26

TOBI no to nie je dobre takto vyspávať... ja už som sa dala trochu dokopy, ideme s Willym autobusom prvýkrát, tak som zvedavá, čo bude ten vyvádzať... určite to bude veeeľmi zaujímavé číslo :) Tobi ak ťa veľmi bolí, daj si ibalgin, mne včera nič iné nepomohlo. Ale veľa pi, citrónovú vodu a magnézium

tobi

ahoojte, no mne je uz dva dni na prd..asi ta mrcha chce prist, len sa jej to uplne nedari...TANI, ja som si tiez s tobim pospala asi do 11-tej a som neskutocne rozbita...booze a hlava ma furt boli, poradte mi nieco na tu hlavu...a myslim teda viem preco sa tak zle citim, lekarka mi povedala,ze ten cipralex zacne zaberat az po dvoch tyzdnoch...ozaj brali ste niekedy homeopatika?

polpol

je to hrozné, poslednú dobu nejak často umierajú mladí ľudia,lekári by sa mali zamyslieť-prečo je to tak??? len nás so všetkým odbijú, inak adka2001-viem,ako ti asi je, aj mňa sa to dotklo..keď som si to prečítala, takže lekár povedal, že to bolo len kvôli chrípke?

adka 2001

ACH musim sa vam postazovat ,lebo sa stalo u nas cosi hrozne.Mojej kamaratky 36-roc.brat dnes v noci umrel zaspal lekar pri obhliadke povedal ze chripka.On mal chripku cely tyzden lezal mal vysoke teploty a teraz toto no hrozne dnes budem mat zo sebou co robit.

tatiana26

Pekné ránko všetkým, tak hlásim, že my s willym sa dnes máme lepšie :) aj prechádzka bola pokojnejšia, aj som viac spala, takže nakoľko tento týždeň nejdem do roboty, tak si idem ešte lahnúť a zdriemnuť. Ja si teda sny buď nepamätám alebo pamätám si len útržky, ale nič desivé našťastie nemám... občas je niektorý veľmi reálny ako napríklad minule, že som si bola v nemocnici pre adoptívne dieťa... :)

adka 2001

Ahojte dobre rano i ked uprsane .Ako vam je mna tak boli chrbat ze som nespala celu noc.Hlavna vec ze vcera som sa vychvalovala ze uz je lepsie .

tobi

dostali sme nejake pripravky v striekacke a mame to brat po jednom dieliku...uz som tam raz bola este ako tehotna a dost mi pomohol..

tobi

no ahojte, tak mna dnes zase priserne boli hlava...boli ste niekedy niekto u homeopata? alebo ste nieco uzivali od neho? ja som dnes bola s tou mojou chrbticou..aj s Tobinom...