Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

monik9

fííííííha tolko doplnkov a to beries vsetky??No ja pijem rano actimel,tabletka horcika a zinok,betakaroten ale to az na jar......
ANO ja som mala velke problemy s dychanim,myslela som ze sa uz nenadychnem

Roman72

Prosim Vas o Vasu skusenost, pri stavoch uzkosti prip. stresu pocitujete aj problemy s dychanim ? Lapave dychanie, nemoznost sa dobre nadychnut, alebo vydychnut ? Co sa mna tyka ja len tieto obtiaze mavam. Som po vysetreniach vselijakych a uz neviem co by to mohlo byt !

agaven

ahojte no ceta bola hrozna zle mi bolo bušilo srdce hlava bolela no ale čo už bala som sa že to pride na mna ano zbledla a manžel zastavil a povedal prejdi sa no a prešlo trochu no doktor ano sopel krk kašle dal od kašla aj bioparox ale rada až po 3 dnoch ak ma teplotu ist k lekarke a na antibiot. inak telo nechat sopel niečo do nosa kašle na kašel čim viac bere antib.tým telo je viac odolné a bere znižuje imunit. system no nevie musi sa naučit to jej telo branit nma hlava boli aj cee hrdlo ked dycham no idem sa aj aj liečit a ta moja chcela psika no ale mame papagaja tak ho hladka beha s nim všade no inak fajn je mam krčné stavce c3 c4 c6 -8 zle to aj z toho možem mat tu pliagu ale čo mama povedala že to asi nikto nema tolko doplnkov vieminov ako ja swanson koloid vodu multivitamin magne b6 omega3 lanzul to je na žaludok vitam e jablčný ocot vit c vlaknina chrom celaskon cidofan zinavit a hliva tiens anxiolan b konpex no a jem a niečo aj dcera o čom tu je reč no a joga mi nepomohla ale masaž no na jednej mi moc nepomohol neurolog to napraval a to cedečko mam uvolnite sa zatvaraju sa vam oči najprv jedno potom druhe atd no to je ako pekna hudba napr ja anju počuvam to je pre mna lepšie a hlavne budme vklude ved mame čas no čo bože to som napisala no ved na čitanie dobre ahojko a moc sa nedopujme pa pa no ozaj všetko nejem každý den raz to raz ine ahojko

tatiana26

Ránko všetkým :) mám havinka Vilka, je z útulku, má cca 1 rok a je to kríženec nevieme čoho všetkého, mne sa vidí, že bradáča, jazvečíka, foxteriéra a vlčiaka...keď beží za loptičkou, tak je to čisté mláďa vlčiaka... neskutočne je roztomilý a má strašne rád všetkých ľudí, nikoho a ničoho sa nebojí, evidentne nebol týraný, ale mal sa dobre predtým niekde... v útulku bol len 3 mesiace našťastie.. Si predstavte, že mám normálne adopčnú zmluvu, zmluvné podmienky a poplatok 15 eur... Willy je tu ako doma, spinkal v domčeku, papal, nekaká ani neciká vnútri, no radosť, čo vám poviem. Ja mám dva dni dovolenku, lebo som otrasne chorá, tak som v posteli a aj kvôli Willymu je to dobre, že tu nebude hneĎ sám, aj keď sa mi vidí, žeby nemal problém.

monik9

OLI zrejme si si o nas precitala malo,pretoze mi okrem toho ze berieme lieky tak skusame vselico od vitaminov az po hypnozu.....

monik9

cafte.....mame strasne zamraceny pondelok ale do roboty idem az zajtra.....uz som tu mala na rannej kave susedku,ale teraz zaleziem naspat do postele a budem si citat.....
vsetko naj Tatianam
a jakeho hava mas tani????
ten moj ma uz 12kil,vcera sme ho ucili plavat,celkom mu to islo,vody sa neboji...

oli

Dievcata, je hrozne co i len citat o problemoch vo vasich rokoch. Mozete byt mozno uz pomaly aj moje vnucky a preto som sa na tieto stranky dostala tak neskoro a zda sa mi, ze omylom. Zle sa cita o tom ako vam nikto nevie pomoct.Lekari to maju v popise prace udrziavat dany stav a nehladat pricinu,ale preco nehladate alternativnu medicinu pre seba a svoje deti? Ak mate zaujem, poradim.

tati

jeeej,dakujem vam vsetkym za blahozelania,v irsku sa meniny neoslavuju,pozeraju na mna ako na blazna:-)vsetko najlepsie tatiana!idem na prechadzku,konecne neprsi...inak vcera som bola v kine na film slumdog millionaire a odporucam si pozriet,hned si poviete,ze sme na to este stale dobre v porovnani s zivotom v indii!

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk