Úzkosť

zuzanka65

Ahoj všetci.
Tobi-Katka, dúfam, že ti nové lieky rýchlo zaberú. Autogénny trénin je super, môže ti pomôcť aj na chrbticu. Dá sa to rýchlo naučiť a môžeš to robiť potom doma aj niekoľkokrát denne. Mne výborne zaberá aj teraz, keď mám ťažšie obdobie, len sa uvoľním a hneď je lepšie.
Som rada, že robíš niečo pre seba, že sa snažíš, až mi je teraz nepríjemné, ako som posledne na teba vybehla. No možno to malo význam. Rozmýšľala som nad tebou a nechcela som ti v žiadnom prípade ublížiť. Pozerala som na nete, aj tvoj problém s malým Tobim. Nie si sama s tým problémom so spaním. Dokonca aj môj syn nám nespával, resp. zaspával veľmi neskoro, no nie až tak neskoro, ako tvoj. Nik nám nič neporadil, ani lekárka a trvalo to veľmi dlho. U neho išlo o nediagnostikovanú hyperaktivitu. Ale o tom nechcem písať. Na nete som našla názory lekárky, ktorá uvažovala o rozdielnej potrebe spánku u detí a odporúčala takéto deti nedávať spať popoludní. Tiež som pozerala niečo o tetánii a prišla som na fórum, kde vyliečení ľudia z tetánie uvádzajú, že dlhodobo užívali magnéB6, jeden a pol až dva roky.
Pekný večer prajem všetkým.

zuzana12345

ahoj Miloško,už dávno si tu nebol,tak ako chrbtica.Mňa práve seklo,maľovala som a už to musel dorobiť syn,nemôžem ani sedieť,dúfam že to prejde.

tobi

sunie, dik za odpoved..ako dlho si ich uzivala? ja mam zacat po polovicke 3 dni potom celu raz denne..brala si rano alebo vecer? ja som dlhsie uzivala serlift, ale teraz som zmenila psychiatricku a dala mi ten cipralex,ze je velmi dobry..

tobi

dik TATI, dufam, ze bude zaberat ten trening..ty sa ako mas? ake mate skusenosti s CIPRALEXOM? este som to nebrala..brala som iba serlift..

tati

norika,ja som to kedysi robila,ide o to ze si postupne uvolnujes cele telo.pohodlne sa ulozis a postupne ti niekto/neskor ty sama/ hovori ako je tvoje lava noha uvolnena,prava noha,lava ruka....potom ti hovoria ako citis teplo v pravej nohe,lavej nohe atd...a takto to pokracuje az kym nie si uplne uvolnena a pristupna nejakej pozitivnej sugescii...

tati

katka 30,ja si nemyslim,ze mas schizofreniu...nie som si ista,ci by schizofrenik dokazal napisat tak suvisly text ako si prave napisala ty...navstivili ta uz mimozemstania alebo ta prenasleduje fbi?:-)tobi,autogenny trening je velmi dobra vec.drzim palce,nech to zabera!