Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

tati

norika,ja som to kedysi robila,ide o to ze si postupne uvolnujes cele telo.pohodlne sa ulozis a postupne ti niekto/neskor ty sama/ hovori ako je tvoje lava noha uvolnena,prava noha,lava ruka....potom ti hovoria ako citis teplo v pravej nohe,lavej nohe atd...a takto to pokracuje az kym nie si uplne uvolnena a pristupna nejakej pozitivnej sugescii...

tati

katka 30,ja si nemyslim,ze mas schizofreniu...nie som si ista,ci by schizofrenik dokazal napisat tak suvisly text ako si prave napisala ty...navstivili ta uz mimozemstania alebo ta prenasleduje fbi?:-)tobi,autogenny trening je velmi dobra vec.drzim palce,nech to zabera!

tobi

ahojte koceny, tak ja som dnes bola u novej psychiatricky..divila sa,ze predosli lekar mi nic nevisvetlil..ze som sa tu od Vas dozvedela co mi je vlastne je..tak mam PP A uzkost, zmenila mi lieky tak od zajtra zacinam brat CIPRALEX a frontin nadalej..a budem k nej chodit na autogenny trening..brali ste alebo uzivate niekto CIPRALEX?

zuzana12345

Adka práve na tom pracujem,len som si odskočila na počítač,že čo je nové.Aj ja si idem uvariť medovku len nie s medom,lebo ten ja nemusím.Synko ma nechce pustiť na počítač asi "dostane"aj keď je o hlavu vyšší.Tak ja zas idem pracovať

adka2001

Zuzanka ja som mala raz tlak 150/100 to som bola v 8 mes. tehotenstva a som myslela ze zosaliem to sa ten pocit neda opisat a moja mama ked ma vysoky tlak tak strpne.Takze viem ako sa citis.teraz som chvala bohu sama doma chlapov som vyhnala na nakup lebo momentalne som pred menzesom a mne je teraz vsetko .Vcera som si vecer uvarila harmancekovy caj s medom vraj ukludni ja by som asi musela vypit za kybel.Uz si vymalovala?

katka30

Ahojte vsetci.....asi tyzden som tu nebola, zaneprazdnena v praci a aj doma, konecne ze je piatok. Ako sa vsetci mate? Ja som asi blazon, ale asi mam aj schizofreniu. Zacala som mat problemy s koncentraciu, prestala som logicky uvazovat a v mojej praci je to velmi dolezite, nemam super myslienky ako kedysi, nemam vlastne nazory v praci, boze co to je? je to ta schizofrenia?

tatiana26

Hm, alebo tam zavolám a spýtam sa, či môžem doviesť aj rozmaznaného krpca a uvidíme...ale to neviem či to bude možné, on tam spraví takýýý cirkus, že nás vyhodia :D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.