Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

tatiana26

Monika ja tiež periem v práčke :) Ja už nemám problém spať sama, je to v pohode, už ma to vôbec nedesí. Keď mi je ok, tak nie je problém...keď sa cítim tak všelijako, tak ešte to radšej vykrývam spoločnosťou, ale naučím sa aj to:) Pozerám havinkov v útulku, jeden sa mi páči, ale neviem, či si ho mám ísť zobrať, takto hŕŕ, nemám to premyslené ešte celkom...keby sa znášal s týmto mojim rozmaznaným krpcom, ktorého mám u našich, tak to by bolo super, tým pádom by som neváhala, len ako to vopred zistiť...

zuzana12345

Ahojko Aďuska je mi lepšie a som rada,dúfam že aj ty si ako tak v pohode.Jediné čo neznášam sú mačky.Neublížim im ale ich nemusím.Naši susedia majú jednú mačku a tá je ako pes.Ráno ju vypustia a keď ide niekto do vchodu tak už čaká pred dverami a vlezie dnu a keď si náhodou na chvíľu necháš otvorené vchodové dvere tak ju nájdeš aj v posteli.Už bola na návšteve asi u všetkých.Nasyp tým mačkám pod chvost štiplavú papriku,uvidíš viac neprídu.

adka2001

Zuzi no uz vidiet ze ti je lepsie a mna uz slahne ta moja suseda chovatelka ma asi 20 maciek ,no a este okrem toho kopec vseliakych zivocichov .A teraz co som bola vonku skoro ma slahlo oni ti chodia sr..t do nasho pieskoviska .Raz na nu poslem lamparen nech vidia vsetci v com zije.No klud Adri !!!

zuzana12345

No ja našťastie s tým byť sama doma problém nemám, vôbec mi to nevadí,dokonca som rada keď si oddýchnem aj vtedy keď mi je blbo.Mám len trochu strach že čo keď umrem,ale to je zas iba v mojej hlave na nervy ešte nik neumrel,pokiaľ to sám nechcel.U nás je tiež krásne,len trošku zima a fúka aj vietor tak sa mi nechce ani päty vytiahnuť.Mala by som ísť začať niečo robiť,ale volajaká som lenivá.Najradšej by som maľovala,tak asi pôjdem chodbu premaľovať,kým som doma len zo synom,lebo keď sme všetci,tak mi zavadzajú a ja im

monik9

no ja tiez nemam rada ked som v noci sama a to moj muz viem ze pojde v aprili prec na 7 noci,maju kongres.Ja som to vyriesila tym ze mi ide telka a svieti mi pri poslteli mala lampicka,niekedy sa vsak zobudim a vypnem lampicku aj telku-ako toto myslim ked som bola sama niekedy v noci....

tati

ahojte,ja som vcera v noci zistila,ze moj spolubyvajuci spi u svojej priatelky a ja som sama doma,tak som si povedala,ze to zvladnem a...o jednej v noci chudak priatel v dazdi musel prist za mnou,pretoze som si bola ista,ze na mna zautoci prinajmensom 5 strasidiel spoza schodista:-)

adka2001

Ja uz neviem ci mi uz fakt sibenka ale niekdy mam take blbe pocity ze az.Apotom sa len na to sustredujem ,ale radsej idem vyvesit pradlo a tocha pobeham v zahrade.Dnes je u nas celkom pekne .

zuzana12345

Ahojko tak dnes mi je už lepšie,nie celkom tak ako normálne,ale už aspoň tlak mám normálny a trochu menej sa mi točí hlava.Včera som fakt bola na umretie.Chcela som ísť do Žiliny ale som bola neschopná.Tak šla moja dcéra pozrieť starku.Určite najprv povymetá všetky obchody som zvedavá čo zas dovlečie.Ráno sme si boli kúpiť nový televízor lebo v spálni sa nám pokazil tak sme z obývačky dali do spálne a tam sme dali nový.Syn ho ponadstavoval a ja som ha zase celý rozladila.Nuž čo som taký technický tip

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk