Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

monik9

jablcny ocot doporucujem pit dva tyzdne na precistenie organizmu-2 male lyzicky do deci vody,kazde rano.Zabera to proti bacilom,naduvaniu,cisty krvny obeh,pecen,atd....
varim,upratujem medzitym....

agaven

ahojko aj som mavala po krk vlasy teraz mam po pas aj dcera no hruza najprv ju učesat potom seba ale aj ja to sratim aj tak ma to v noci kvače ked sa otačam dnes som bola na liek antidepr. občas papam každý druhý den no dcera dokašlava ale objednala som sa k primarovi na krčne čo povie nazor lebo bacilov až až a vracia sa jej to ani rengen no nič len ano kašle sopli teplota a dovidenia mne je dobre ale často boli hlava krče v bruchu nemam ale manžel začina musím viac vody tekutin mne to telo nechce ale začnem viac lebo hlava boli ale ked zjem slane niečo tak ano to telo len vodu a vodu ahojte

monik9

inak za detmi chodievame pravidelne,kazde dva tyzdne,aj za sebou sme uz boli 2krat.Decka sa nas tesia,kupili sme im aj mobil,tak im pisem smsku kazdy den.Vyhlasili sme pre nich sutaz,vitaz dostane vikendovy pobyt a stale pre ne vymyslame nejake vylety a podobne....
zaplatila som uz aj tu dovolemku k moru...
odpisala som aj na to strazenie toho dietata,potrebujem vediet ake velke je dieta a jak casto ho treba strazit...

monik9

ja periem vsetko v pracke aj teraz akurat ju mam zapnutu.....
podali to na okresny urad,takze cakame na vyjadrenie pretoze zakon presne neurcuje co vlastne je hostitelska starostlivost...

tatiana26

A ostatní ste prosím vás kde? Ja som sa tuším stala závislá na praní :) xixi, ja som totiž nikdy predtým neprala, vždy to robil priateľ, lebo ho to bavilo a som sa bála, že ako to budem ja robiť a ono to je v pohode a ešte aj sranda :)

monik9

ja pracujem,som pisala ze to budem mat len na 3 dni v tyzdni,doma sa ucim zmluvy co mi poslali cez net a cakam na mobil a notebook,na zriadenie e-mailovej adresy,to dostanem v utorok.Uz mam dve zmluvy na podpisanie a fakt slusne sumy tam su,takze pracujem.....sefka mam na lyzovacke ale okrem neho ma nikto nezauca pretoze tu to robotu tam robim len ja a este jeden chlapik,ten ma dost svojej prace na mna uz cas nema....takze tak....

tatiana26

Zdravím babulky :) nemusíte mať o mňa strach, s tým rozchodom som úúúplne v pohode, to nebol nijako vážny vzťah, nikdy som ho tak nebrala a bolo maximálne nerozumné sa do niečoho takého púšťať. Som sama a je mi dobre, skutočne :) Teda, no nevravím, dnes mi nie je bohvieako, ale je tu segra, učí sa na skúšku, tak ja idem oprať posteľné prádlo a uvariť obed

monik9

jaj akurat som sa dozvedela ze mojmu sefkovi teda uz byvalemu ale len zopar dni byvalemu,umrel otec....no patrilo by sa zajst na pohreb,fuh to bude fuska,sefko nevie ze na co som sa vlastne liecila.....

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk