Úzkosť

zuzana12345

No ja našťastie s tým byť sama doma problém nemám, vôbec mi to nevadí,dokonca som rada keď si oddýchnem aj vtedy keď mi je blbo.Mám len trochu strach že čo keď umrem,ale to je zas iba v mojej hlave na nervy ešte nik neumrel,pokiaľ to sám nechcel.U nás je tiež krásne,len trošku zima a fúka aj vietor tak sa mi nechce ani päty vytiahnuť.Mala by som ísť začať niečo robiť,ale volajaká som lenivá.Najradšej by som maľovala,tak asi pôjdem chodbu premaľovať,kým som doma len zo synom,lebo keď sme všetci,tak mi zavadzajú a ja im

monik9

no ja tiez nemam rada ked som v noci sama a to moj muz viem ze pojde v aprili prec na 7 noci,maju kongres.Ja som to vyriesila tym ze mi ide telka a svieti mi pri poslteli mala lampicka,niekedy sa vsak zobudim a vypnem lampicku aj telku-ako toto myslim ked som bola sama niekedy v noci....

tati

ahojte,ja som vcera v noci zistila,ze moj spolubyvajuci spi u svojej priatelky a ja som sama doma,tak som si povedala,ze to zvladnem a...o jednej v noci chudak priatel v dazdi musel prist za mnou,pretoze som si bola ista,ze na mna zautoci prinajmensom 5 strasidiel spoza schodista:-)

adka2001

Ja uz neviem ci mi uz fakt sibenka ale niekdy mam take blbe pocity ze az.Apotom sa len na to sustredujem ,ale radsej idem vyvesit pradlo a tocha pobeham v zahrade.Dnes je u nas celkom pekne .

zuzana12345

Ahojko tak dnes mi je už lepšie,nie celkom tak ako normálne,ale už aspoň tlak mám normálny a trochu menej sa mi točí hlava.Včera som fakt bola na umretie.Chcela som ísť do Žiliny ale som bola neschopná.Tak šla moja dcéra pozrieť starku.Určite najprv povymetá všetky obchody som zvedavá čo zas dovlečie.Ráno sme si boli kúpiť nový televízor lebo v spálni sa nám pokazil tak sme z obývačky dali do spálne a tam sme dali nový.Syn ho ponadstavoval a ja som ha zase celý rozladila.Nuž čo som taký technický tip

monik9

jablcny ocot doporucujem pit dva tyzdne na precistenie organizmu-2 male lyzicky do deci vody,kazde rano.Zabera to proti bacilom,naduvaniu,cisty krvny obeh,pecen,atd....
varim,upratujem medzitym....

agaven

ahojko aj som mavala po krk vlasy teraz mam po pas aj dcera no hruza najprv ju učesat potom seba ale aj ja to sratim aj tak ma to v noci kvače ked sa otačam dnes som bola na liek antidepr. občas papam každý druhý den no dcera dokašlava ale objednala som sa k primarovi na krčne čo povie nazor lebo bacilov až až a vracia sa jej to ani rengen no nič len ano kašle sopli teplota a dovidenia mne je dobre ale často boli hlava krče v bruchu nemam ale manžel začina musím viac vody tekutin mne to telo nechce ale začnem viac lebo hlava boli ale ked zjem slane niečo tak ano to telo len vodu a vodu ahojte

monik9

inak za detmi chodievame pravidelne,kazde dva tyzdne,aj za sebou sme uz boli 2krat.Decka sa nas tesia,kupili sme im aj mobil,tak im pisem smsku kazdy den.Vyhlasili sme pre nich sutaz,vitaz dostane vikendovy pobyt a stale pre ne vymyslame nejake vylety a podobne....
zaplatila som uz aj tu dovolemku k moru...
odpisala som aj na to strazenie toho dietata,potrebujem vediet ake velke je dieta a jak casto ho treba strazit...