Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

bambulka15

škorica ja by som ti poradila Aloe vera z firmy Forever Living Products...Mne to veľmi pomohlo a to som mala ozaj vážne psychické problémy! Čo je úžasné, sú to čisto prírodné veci, žiadna chémia ani tie gebuziny, čo sú v liekoch. Môžeš si pozrieť stránku www.foreverliving.com alebo mi napíš na mail kovacovap@gmail.com. Držím palce! :)

marcelina78

ahoj Monza,
ja nic moc, akosi neisto, bez iskry a bez energie, odkladam stale navsteu lekarky, lebo zas mi ochorela dcerka,ale do piatku sa tam musim vybrat, lebo uz nebudem mat lieky, liecitelka sa mi neozyva, chcela som sa s nou este poradit, ci mi je horsie vdaka detoxu alebo len nemam dobre lieky..fakt neviem uz, len si zelam, nech je uz lepsie, lebo prestavam tomu uz verit vsetkej tej liecbe...

monza

Ahoj Marcelina, objednala som si estrozin, dnes mi prišiel, skúsim ho brať, uvidím čo to bude so mnou robiť. Dúfam, že pomôže. A ty sa ako máš?

marcelina78

TATIANA 26 mozem sa spytat, ako sa dari bez liekov? A zabera nieco z alterantivnej mediciny? Som citala dozadu nejake tvoje prispevky, ze "kasles" na lieky, lebo nie je ti lepsie po nich..Dakujem...

katkaxxx

ahojte baby, mam teraz toho celkom dost, ked bude volnejsie a bude na to taka lepsia chvilka, tak napisem, drzte sa zatial :)

Laurina22

Mna svrbi cele telo,nie v noci,ale cez den ked si na to spomeniem alebo mam take uzkostne stavy...moze to mat suvis?

marcelina78

Laurina , ja som mala bolesti tela celeho, take neurcite, az palenie akoby v zilach, pocity ako keby som vypila otravu a kazdu chcvilu je po mne...

marcelina78

Monza nasla som cosi ohladne detoxu,
sice sa to tykalo pripravku MMS, mimochodom som o nom citala, ze je to uzasne a zlikviduje v tele vsetok bordel, bakterie , viry, toxiny, ktorych posobenim sposobuju nerovnovahu a fungovanie telesnych funkcii a moze mat za nasledok aj "nase diagnozy". Citujem
"Nežiaduce účinky to nemá, ale pripravte sa na to, že keď sa telo začne zbavovať "bordelu", nebude vám moc dobre. Ale to sú klasické detoxikačné príznaky, aké vás postihnú, keď začnete prírodnú liečbu. Nie je to príjemné, ale treba vydržať, stojí to za to."
Lenze teraz mi to skresluje ucinky antidepresiv, neviem, ci mam neucinne lieky, alebo je to z detoxu...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk