Úzkosť

zuzana12345

práca, práca a ešte raz priblblá robota.Kríza dorazila, do toho veľký audit čo vŕtajú do všetkého aj to či nemáš prach na monitore počítača,dobre že sprepáčením hajzle nekontrovali ale od ních závisí chod celej firmy a ešte skús vybrať ľudí ktorí by mali byť na "odstrel".Normálne sa mi chce z toho všetkého...

tatiana26

Ja som včera poslala do kelu toho nového akože priateľa, to by nešlo takto... Samozrejme, že mi je dnes horšie, lebo som rozrušená, ale zvládam t o, nie je to veľmi zlé, ale poviem pravdu-keby tu dnes nespala so mnou segra, tak asi utekám k našim... Ale dôležité je, že viem, že toto je len prechodný stav a zas bude dobre. Zajtra mám voľno, tak si idem nakupovať, upratovať, stretnúť s kamarátmi a tak, jupí

tatiana26

ZUZKA a čo sa deje? TOBI tú zreničku mám jednu väčšiu aj ja, je to úplne normálna vec, zreničky reagujú na svetlo, na jeho zmenu a nie je to žiadna diagnoza. Mňa kvôli tomu skúmali na nádor na mozgu skoro...no príšerné... keď je to problém, tak je tá zrenička zväčšená sústavne, nemení veľkosť...čiže ak stresuješ, tak si to pokojne pozri v zrkadle a uvidíš, že sa ti mení veľkosť... a budeš hneď pokojná. Neskutočné ako vedia doktori ľudí vyplaši. A ten tvoj priateľ nech ťa tiež nestresuje

agaven

bože moja zuzka taký tlaj som mavala aj ja daj si magnezko tabletkove to vela zataž može ta triast slabost neblbni a ak nemaš lahaj na brucho ak maš tam niekoho nech masiruje chrbat a urob urob sa štavu z čerstvých citronov a daj vodu asi liter a cukor to je tiž dobre znižuje tlak ahoj moja ale to srdiečko utiš pa

zuzana12345

ahojte moje no ja mám veľmi ťažký týždeň za sebou až taký že už tri dni mám tlak 180/110.Krúti sa mi hlava a šuští mi v ušiach.Celý týždeň bol pre mňa jeden veľký stres a cítim sa fakt pod psa.Na zajtra som si zobrala dovolenku a o robote nechcem až do pondelka počuť.Aj mobil si asi vypnem.

agaven

aj ja mam problem čo som chcela bud myslim na vela veci a zblbnem a potom idem postupne aha navarim pradlo a prach utret ... a zapišem no zajtra toto a toto nar kvet poliat ..no ink je tu škaredo fuka zima no neviem nech je už teplo dcera dokarnevovala a ma same 1 ved je prvačka no to je dobre kamaratka mi povedala že jej dcere dala aj dvojku no ale ona ma dve deti a ja jedno tak sa možem aj vic venovat ona ma babo ale poved. som jej to je dobre a nebola sama no inak neviem či mam aj jest taku mam chripku mam tu gastrit.blbne žaludok a čo zjem ide von mam aj dietu no nič nebudem jest dam suchar čaj a banan jedla som celozr. chlieb ryžu slepačiu polievku vývar a on to nechce to je za žaludok bude hladovka ked som bola tehotna tak som par dni bola na vode a rožku inak fajn urobila som 3 farebnu babovku a syr tak nech sa oni za mna napapaju ahojte

adka2001

Ked ma pred 4 rokmi chytila tato mrcha tak ma to asi preto preslo rychlejsie ze mi dok.povedal ze je to neuroza a tym to bolo vybavene.A nemala som o com rozmyslat.Teraz uz mam vsetko vdaka netu,tojehrozne.Baby aj vam je tak blbo pred menzesom ja sa chvejem ako osika v hlave mi huci ach tie hormony.

tobi

tak ja sa tiez dost pozorujem, aj ked nechcem..jednoducho niekto mi nieco povie a ja uz si namyslam kadejake choroby-uz mi to riadne na nervy ide! chcem mat vsetko na haku, uz som si vcera povedala,ze budem ignorovat vsetky bolesti, vsetky zavraty...napr.mi neurologicka povedala, ze mam jednu zrenicku na oku vacsiu ako druhu..a vcera som bola na kontrolu u ocnej po roku, tak som jej to spomenula..a ona mi povedala, ze jasne ze ju mam vacsiu..ale, ze pokial som nemala uraz hlavy tak je to v pohode..no lenze ked sme odchadzali, priatel mi v aute povedal, vsak si mala otrs mozgu..ale to bolo asi pred 7 rokmi, a uz som si namyslala,ze mi nieco moze byt..potom som si vecer nahovarala-ty blba, co by ti bolo, ked to bolo davno, co by sa mi to teraz prejavilo? no a priatel mi na to povedal,ze ved to mas uz dlhsie tu zrenicku..aj ked ja som si to vsimla asi pred pol rokom...no ale som to co povedal vypustila, a povedala si,ze je to blbost..ze ta lekarka urcite myslela, ci uraz nebol v nedavnej dobe, tak som si to nahovorila..

sunie

caute vsetci, dlho som tu nebola. uzkost a depky ma nastastie teraz az tak nemoria (klopklop) ale moria ma ine choroby z ktorych sa snazim este stale dostat, co ma dost vycerpava. ja nemozem mat nic v pohode, bud jedno alebo druhe :(
vidim ze tu pribudlo kopec novych ludi, uz som uplne stratila prehlad.
inak ja som tiez unavena jak pes, huci mi v hlave, pocasie je nanic ale mame tu aspon krasne nasnezene.
mne sa tiez bezne stava ze zamrznem a cumim do blba, podla mna to telo potrebuje trosku vypnut - stava sa mi to hlavne ked som vycerpana, proste uz nevladzem vnimat.