Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

tatiana26

KATKA že snehu...tu ani chýru ani slychu...mne takéto počasie vadí kvôli tlaku, tebe nie? Ale však zvládam to, nesťažujem sa, dobre mi je :)

tatiana26

Ahojky, ale Tobi, čoby sme sa mali všetci na prd, dobre sa máme :) Síííce som si dnes dala neurol, ale som si to zas vyrobila sama...no nebudem to tu rozvádzať... S tou pamäťou to aj mne sa niekedy stane, ale v takej forme, že s niekým napr. telefonujem alebo sa rozprávam, som totálne v zápale debaty a na chvíľu prestanem vnímať a zrazu som úplne z kontextu a hovorím xi "preboha, čo ten človek hovorí? on čaká, že niečo poviem, ale čo, keď ja neviem o čom je reč...a čo by som mala povedať?" toto trvá niekoľko sekúnd, potom sa zase vrátim do deja... Včera som volala s Alexom a sa mi to stalo, akože brutááálna haluz

monik9

boze zasemusim ist k doktorke,potrebujem potvrdenie do novej prace....co ta zase na mna vymysli,iste ma zase posle k psychiatrovi,zachvilu tam budem ako doma aj za chripku ma tam posle....

katkaxxx

silvinciatko, adka, monika, nebojte my to zvladneme ;) myslim si ze najhorsie mame za sebou - ked sme este nevedeli co nam je atd - teraz to uz vieme, mame lieky/terapie/pozitivne myslenie/sport atd atd a s ich pomocou to musime zvladnut. :)

monik9

pohoda klidek tabacek,na to si vzdy spomeniem ked ma prepada uzkost ale musim povedat ze uz mam len poslednych 6 tabletiek....a potom sa uvidi....co s nami urobi jarna unava,hm.....

adka 2001

Katuska v tomto mas uplnu pravdu cim sa clovek viac pozoruje tak tim je to horsie.Ja som tiez ten tip cloveka a aj preto som teraz v takom stave v akom som teraz .

katkaxxx

je to take jednoduche :) a preto si to netreba komplikovat a odnaucit sa staremu zmyslaniu :) ja viem ze to nie je lahke, sama to uplne neviem, teda skoro vobec ale ja to raz vsetko zmenim! :))

silvinciatko

katak mas pravdu, len keby to bolo take jednoduche nevsimat si co nas trapi tak by ziadna uzkost ani nic podobne neexistovalo....ja ani neviem ci uzkost mam alebo nie....len mi niekedy nie je dobre....uz to neriesim...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk