Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

tati

zatial som mala 4 sedenia,v prvom sme len debatovali co a ako,v druhom mi ukazal ako relaxovat,v tretom sme isli kam ma moja mysel zaviedla a vo stvrtom do detstva...ziadne minule zivoty sa nekonaju:-)som zvedava co ma caka zajtra

tati

adka,neberiem,pretoze sa mi zazracne ulavilo a uz som ich nepotrebovala.mam vazne pocit,ze mi velmi pomaha ta hypnoza.kazdym tyzdnom sa citim lepsie.mne to chodi ako keby v akychsi intervaloch.niekolko mesiacov mam uplny pokoj a potom to na mna pride na niekolko dni,tyzdnov a zase nastane pokoj...my tu mame celkom pekne,az na ten dazd

adka2001

Tati ahoj na Slovensku je zima teda u nas v Nitre fuka vietor a ochladzuje sa uz aby bola jar.Tati beries tie homeopatika.AHA dvakrat mi to tu vyslo zas asi blbne internet.

agaven

adka tati dakujem ozaj aký mate nazor na hliva ustricova mam ju a davam aj dcere že je dobra na svlsvo.. čo možno hej neviem poytam sa potom rng krd sa vrati no ahojko

adka 2001

Monik mne povedal doktor ze guajakuran nie kazdemu sadne ze mam vyskusat no a uz som aj doskusala .Teba tiez boli chrbtica a na to tiez beries lieky?A nechapem ze tam mam zablokovanu uzkost mne to este nikto nepovedal lebo tieto patalie co mam mam vsetko od chrbtice .Mna ked 1 den neboli som celkom iny clovek.AGAVEN VSETKO NAJLEPSIE K NARODENINAM

adka 2001

Monik mne povedal doktor ze guajakuran nie kazdemu sadne ze mam vyskusat no a uz som aj doskusala .Teba tiez boli chrbtica a na to tiez beries lieky?A nechapem ze tam mam zablokovanu uzkost mne to este nikto nepovedal lebo tieto patalie co mam mam vsetko od chrbtice .Mna ked 1 den neboli som celkom iny clovek.AGAVEN VSETKO NAJLEPSIE K NARODENINAM

tati

dobre ranko vsetci!agaven,vsetko najlepsie k narodeninam:-)ja som vcera v kratkosti vygooglovala co o je ta tetania a celu noc rozmyslala nad tym ci to nemam.myslim,ze som si aj zacala namyslat,ze mi trpne ruka:-)mne je teraz momentalne dobre,uvidime ako zvladnem cestu...v praci strasna kriza,vcera zrusili dalsie oddelenie.ako je to na slovensku?uz nech o je za nami!!!

monik9

caute,ano tani vysadzujem postupne,nahradzujem guajacuranom.Takze tak.Zase hlasia ochladenie...fuj tato zima mi uz lezie na nervy.....jaj zase ma ta chrbtica pali

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk