Úzkosť

tatiana26

Ahojky, tak ja dnes napriek tomu fest zamračenému a nepríjemnému počasiu celkom dobre...teraz som prišla domov a periem a vysávam a upratujem a potom idem cvičiť pilates. Také mám plné dni.. :)

monik9

hm,hypnozu doporucovali aj mne ale ja prave naopak sa bojim zachadzat do minulosti...uz aj tak na nej nic nezmenim,skor sa sustredujem na pritomnost....

agaven

ahojte je tu zima dceru davam za princeznu ja som chcela čarodejnicu ale ona nie mam je zamračene a vždy na večer ma akosi boli hlava ja viem moj manžel povie že dve bolesti naraz nebudem mat tak že tu hlavu mam utuct o stol z predu a ta čo boli v zadu prestane no ano to je somar lebo ju utučem asi viac tak pocitim tu v predu bolest no ahojko moje

adka 2001

Tati je to fakt zaujimave ze take cosi je mozne a ten pocit ked sa preberies!!MONIK diky vyskusam ten NOVO PASIT a u nas je tiez hrozna zima.

tati

je to akasi sugescia o tom,ze aj ked mam uzkost,nemusim sa toho bat,ze na tom vlastne vobec nezalezi,ze nic co v zivote urobis nemozes pokladat za chybu,pretoze su to vsetko len skusenosti,ktore ta niecomu naucia a ze cim mas radsej samu seba,tym ta maju radsej aj ini ludia...

tati

vracaju sa mi rozne spomienky a zazitky aj pocas tyzdna v bdelom stave a rozmyslam nad tym ako ma to moze ovplyvnovat,co je sucast 'liecby'...moje podvedomie vraj pracuje na rieseni mojho problemu aj ked si to ja neuvedomujem. a samozrejme takmer kazdy vecer pred spanim pocuvam relaxacne cd, ktore mi dal

monik9

tak namiesto Guajacuranu vyskusat sirup NOVO PASSIT,netreba sa toho bat,malo by to zabrat max.do 7-mich dni.A horcik plus zinok.ZIADNE VLAKNINY!
Oslavenkini vsetko naj naj naj!!!!

A u nas je zima,fuj..........

tati

zatial som mala 4 sedenia,v prvom sme len debatovali co a ako,v druhom mi ukazal ako relaxovat,v tretom sme isli kam ma moja mysel zaviedla a vo stvrtom do detstva...ziadne minule zivoty sa nekonaju:-)som zvedava co ma caka zajtra

tati

adka,neberiem,pretoze sa mi zazracne ulavilo a uz som ich nepotrebovala.mam vazne pocit,ze mi velmi pomaha ta hypnoza.kazdym tyzdnom sa citim lepsie.mne to chodi ako keby v akychsi intervaloch.niekolko mesiacov mam uplny pokoj a potom to na mna pride na niekolko dni,tyzdnov a zase nastane pokoj...my tu mame celkom pekne,az na ten dazd