Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

agaven

tani adka monik no čaute nič nove zajtra chystam dceru na karneval ona je ok bčas zakašle mna boli cela dychacia trubica ale jox pomaha aj bioparox striekam no všeko aj sol s vodou a mam krče v bruchu a celu noc som dobre spala ved som mala včera narodeniny 32 ale oslavovala som s dcerou ta je narod 10 jenuara a dali mi bonbon. a vonu kvety no inak dobre len hlava zadu boli dala som si včera aj dnes acylpirin mne to dobre pomaha no brufén ma žaludok boli no ved ho až tak často nejem že krv zahustuje neviem či to je pravda no to je jedno hlavne neboli idem kikat telku navarene mam aj upratane no čaute

tatiana26

TOBI EMG sa volá to vyšetrenie. Idem ja dnes zaľahnúť skôr, lebo včera som buvala len 6 hodín asi. Ale ešte pocvičiť (práve som dovysávala, xixi)... má tento slobodný život aj pozitíva :)Dobrú noc a hlavne kľud

adka 2001

Kati dnes som volakde citala ze na to preskakovanie srdca su velmi dobre
pivovarske kvasinky ze obsahuju vela vit.B
.Ale dnes som sa rozpravala o tom s mojou maminou ,ze to ma aj moja babka uz skoro 40 rokov teraz ma 86 a neberie doteraz na to nic takze to je v pohode.

tobi

TANI, ona ma myslim,len podozrenie na neurogennu tetaniu..spominala mi, ze by som mala ist na nejaky pristroj, ale,ze teraz by som si to hradila sama, tak, ze pockame..vysetrovala ma asi ako kazda ina..s kladovkom, mala som zatvorit, otvorit oci..a este jej mam priniest vysledky krvi,ist za psychiatrickou..a prist za nou...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.