Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

agaven

no ja dva man hlboko no ved do 45 aj vyrastu a mam aj rengen a dokktor zavolal dalšich 2 doktor. a ja v čakarni no bože asi nador a oni to sme tu ešte nemali no drž sa a nech ta nadopuju boli to ale až potom až za par hodin po operacii no ahoj

katkaxxx

ahoj agaven, no mne ich idu preto trhat lebo na rontgene sa ukazalo ze mi tlacia do nervu.. pritom ja to nijak nepocitujem.. a jeden nemam absolutne vyrasteny :(( mliecny zub v 27ke, no parada :D

agaven

no ahojko adka vydrž to je začiatok potom ti bude dobre aspon myslim a katka prečo ti idu trhat ja mam 2 zuby vonku a 7 rokov ich mam maš asi problem bolia ta čo -? a ozaj mne zistili že mam mliečny zub a mala som 27 bola som v martine na operacii dali tetan a keram. zub lebo som si nedala 2 zdrave zuby obrusit a dat korunku a ten trvaci zub bol v diasne hore uložený tak najprv jedna operacia zub von a potom druha tak ahojte

monik9

caute,tak skolenie v praci mam za sebou aj obed....mne osobne guajacuran pomaha proti uzkosti a ano je urceny aj na to....nikdy sa u mne neprejavili nijake vedlajsie ucinky,naopak uzkost ustupila a aj teraz akme niekedy prepadne uzkost dam si guajacuran radsej ako nejake AD-cko

tatiana26

TOBI a to ti ako zistila? Ako ťa vyšetrila? A čo ti k tomu povedala? Zaujímavé... Mne neurologička povedala, že od úzkosti ju len ťažko odlíšiť

katkaxxx

ahoj tobi, nie nebude pri nas dlho, lebo ju porazime :) neurogenna tetania.. no, tak ked to napisala tak ju mas.. suvisi velmi s uzkostou..ak mas vsak na to otazky, tak myslim ze Tana ju ma tiez, asi by ti vedela poradit

tobi

ahojte, TATIANKA, gratulujem, dufam,ze coskoro budem aj ja dospelaaa..lebo chcem..KATKAxxx dufam,ze pri nas ta mrcha uz nebude dlho..no nie? ja som dnes bola na neurologii, mame novu lekarku, mladucku, a je super dobre sme sa porozpravali, vysetrila ma a dokonca sa ma opytala, ci som si nevsimla, ze mam jednu zrenicku v oku vacsiu..ale o par minut uz bola normaôlna, lekarka vravela,ze aj ona to obcas postrehne...ale,ze to ba malo byt v pohode..a do papierov mi napisala- neurogenna tetania- to ju mam uz aj ja?

katkaxxx

hihi, myslim ze aj mohla, ja mam 19, o chvilku 20 :)) da sa na nu zvyknut :) ale naco by sme si zvykali, ked vieme ze s nami uz dlho nebude? :)))

evelin99

ahojte chcem sa Vas opytat ci nejake nenavykove AD vhodne na SF sposuju to ze mozem pribrat (co by som bola nerada) a ci mozem pozivat alkohol. Tym myslim ist na pivo s kamosmi a pod. Ziadne bezhlave opijanie ofsem. :) dakujem

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.