Úzkosť

adka 2001

Kati dnes som volakde citala ze na to preskakovanie srdca su velmi dobre
pivovarske kvasinky ze obsahuju vela vit.B
.Ale dnes som sa rozpravala o tom s mojou maminou ,ze to ma aj moja babka uz skoro 40 rokov teraz ma 86 a neberie doteraz na to nic takze to je v pohode.

tobi

TANI, ona ma myslim,len podozrenie na neurogennu tetaniu..spominala mi, ze by som mala ist na nejaky pristroj, ale,ze teraz by som si to hradila sama, tak, ze pockame..vysetrovala ma asi ako kazda ina..s kladovkom, mala som zatvorit, otvorit oci..a este jej mam priniest vysledky krvi,ist za psychiatrickou..a prist za nou...

agaven

no ja dva man hlboko no ved do 45 aj vyrastu a mam aj rengen a dokktor zavolal dalšich 2 doktor. a ja v čakarni no bože asi nador a oni to sme tu ešte nemali no drž sa a nech ta nadopuju boli to ale až potom až za par hodin po operacii no ahoj

katkaxxx

ahoj agaven, no mne ich idu preto trhat lebo na rontgene sa ukazalo ze mi tlacia do nervu.. pritom ja to nijak nepocitujem.. a jeden nemam absolutne vyrasteny :(( mliecny zub v 27ke, no parada :D

agaven

no ahojko adka vydrž to je začiatok potom ti bude dobre aspon myslim a katka prečo ti idu trhat ja mam 2 zuby vonku a 7 rokov ich mam maš asi problem bolia ta čo -? a ozaj mne zistili že mam mliečny zub a mala som 27 bola som v martine na operacii dali tetan a keram. zub lebo som si nedala 2 zdrave zuby obrusit a dat korunku a ten trvaci zub bol v diasne hore uložený tak najprv jedna operacia zub von a potom druha tak ahojte