Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

tobi

TATI, mne tiez si myslim,ze uzkost prisla skor, lebo mavala som take busenie srdca uz skor..ale ja somprezivala dost strachu aj v detstve, ked otec pil...myslim,ze to suvisi s tym tiez..ale to co sa mo stalo, tak to u mna vyvolalo ovela intenzivnejsiu uzkost, aku som kedy mala..TATI, ano myslim,ze u mna "TO" co som prezila, aj to zneuzitie, aj to druhe..to u mna vyvolalo tu mrchu..usadzalo sa to nioekde v mojom vnutri, a potom to prepuklo..tak si to myslim...TATI, ake mas ty cviky na jogu, mozes mi poradit tu zostavu?

tatiana26

Ránko, TATI vôbec nepochybuj o tom, že TO vám zapríčinilo tú úzkosť... Teraz rozumiem tvojím mailom v iných súvislostiach, ale myslím, že som aj na takéto veci tam narážala, tak som nebola celkom od veci... jeminečko fičím do práce, pekný dník :)

tati

roman,joga je uzasna vec,urcite ti len pomoze,ale nemozes cakat zazrak hned v prvy tyzden...je to dlhodobejsia zalezitost,pretoze len kym sa naucis ako spravne cvicit ubehne minimalne mesiac.ja cvicim uz tri roky specialnu zotavu cvikov na odburanie stresu a urcite som okojnejsia:-)tobi,myslis si,ze to zapicinilo nasu uzkost?pretoze me uzkost prisla ovela neskor v 'milujucom vztahu'...

tobi

uplne chapem o com rozpravas, tiez som si namyslala,ze mna sa to netyka,tiez som myslela,ze ma to netrapi,ze som silna som si myslela..bola som vlastne rada, ze som sa nezblaznila..a pritom som vobec nepomyslela,ze sa to vo mne usadilo..nevedela som,ze mi to za par rokov zmeni zivot, myslenie..ze ma to bude takto zozierat a trapit..noo ale idem zmenit psychiatra, a verim,ze sa to posunie dalej, ze nezostanem len na liekoch..

tati

tobi,som rada,ze si to zo seba dala von a pomohlo ti to...ja viem,ze sa o tom tazko rozprava a hlavne o tom nechces rozpravat...ja si niekedy hovorim,ze to sa nestalo mne,ze to som nebola ja:-)a vzdy som si myslela,ze ma to v skutocnosti netrapi,ale hned na prvom sedeni mi psychologog po velmi kratkom uvodnom rozhovore podal vreckovky a opytal sa ma,ci som nebola zneuzivana...a ja som nanho len pozrela a rozplakala sa...nechcela som tu tu riesit,ale kedze uz nie som jedina,tak s tym idem von!

tobi

TATI, ahoj..vidim, ze sme prezili nieco podobne a hlavne hrozne..ja citim,ze potrebujem to vyrozpravat, ze potrebujem nejake sedenia..u nas sa asi hypnoza nerobi..ale urcite by som tym obdobim chcela prejst a mozno by to pomohlo..vcera ked som to tu dala zo seba von, tak sa mi ulavilo..

tati

ahojte!ja som sa rozhodla stravit cely vikend s priatelom,aj som u neho spala a okrem obcasnych uzkostnych pocitov,ktore som vzdy odohnala tym,ze som zacala nieco robit sa mi podarilo aj naranajkovat,aj navecerat!a uz na to jedlo nepozeram s nechutou,uz mi zacina taky ten zdravy hlad....mam pocit,ze hypnoza velmi pomaha a vazne ju odporucam.ako keby sa mi v hlave zacalo uvolnovat vela veci,ktore som kedysi odsunula a neriesila...tobi,idem s pravdou von aj ja..tiez som uz mala noz pod krkom a tiez som si nepredstavovala,ze o panenstvo pridem takym sposobom ako som prisla...4roky som potom s nikym nespala.nechcela som sa tym zaoberat,ale mozno som mala...viem,ze pojdem v hypnoe aj tymto obdobim,tak uvidim,co to prinesie

tatiana26

DADA ahoj, ďakujem, celkom to ide...S priateľom už nežijem, je to vyriešené a myslím, že veľmi dobre... ostali dobré vzťahy, navštevujeme sa, voláme si a žijeme si každý svoj život, takže som spokojná. Práca tiež dobre, len tá mrcha keby nás stále nenaháňala...ale aj lepšie bude a kým nie je horšie, tak je dobre :) KACHITA zas krásny príspevok, ďakujem

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk