Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

katkaxxx

Tati prave pre toto ja kazdemu odporucam psychoterapiu alebo nieco podobne pretoze tam prides na take veci na ake by si sama nikdy neprisla.gratulujem. s priatelom ti drzim palce. inak k tejto teme by som ti nieco vedela povedat.. mne sa obcas stava nieco trosku podobne.. proste vsetko je ok, mam ho rada, citim sa prinom uzasne a zrazu pride nejake bum, nejaka hlupost ze sa mi napr zapaci nieco na niekom inom (ale to je proste normalne, lebo oci mas otvorene a vstupom do vztahu ostavas stale heterosexualna :D ) a vtedy sa strasne zlaknem ze tym padom nemam rada svojho sucasneho priatela a ze to je hrozne a bla bla bla a potom ked som s nim tak sa spravam cudne, som neista, nervozna a zle sa mi dycha a ked odide tak si vydychnem. potom opat sa stretneme a opat sa to opakuje. az kym nepride opat nejaky zlom a nevrati sa to do normalu. toto mavam obcas a dost casto pred menstruaciou. proste sposobuje mi to dost uzkost lebo ja na nom takpovediac staviam zivot.. znamena pre mna vela a ked by sa to pokazilo tak by sa mi zrutilo to co ma drzi nad vodou a dava mi radost do zivota. a preto, ze citim taku velku zodpovednost a nechcem to pokazit alebo stratit vznika u mna taka reakcia aka vznika. nie je to u teba nieco podobne? ze citis prilis velky zavazok alebo zodpovednost?

tati

tatiana,ja si inak dodnes pamatam ten utrpny pocit,ked ma nasi v polospanku o piatej rano obliekali:-)a opat je tu suvislost,dodnes nenavidim vstavat skoro rano a sposobuje mi to normalne fyzicku bolest!a jedna vec,ktora ma drzi v irsku je aj to,ze zcinam pracovat o 11.30...neviem ako to zvladnem ked pridem spat na sk vstavat o siestej rano:-(

tatiana26

TATI to čo ti hovoril ten psychológ spracoval Hašto v knihe Vzťahová väzba, veľmi dobrá, ale veľmi ťažká kniha. Ja som do jasiel chodila, ale furt a furt som bola chorá, až mi museli nájsť opatrovateľku... už vtedy som sa búrila proti tomu... takže niečo na tom bude... ono je to všetko ešte veľmi zahalené tajomstvom, človek nikdy neodhalí všetky tie súvislosti a môže si len domýšľať a predpokladať a skúmať a testovať... ja som tak unavenáááá v tomto počasí, že až... a neprišiel mi stále notebook, tak musím ísť zisťovať, že kde v keli je problém...ale radšej by som spala :)

tati

misiak,vsetko v poriadku?mne dnes vecer pride priatel z dovolenky,tak mi prosim drzte palce,nech ho na letisku neovraciam:-)

tati

oralne je ked cely svet vnimas cez usta-sajes z prsnika,kricis,ked ti nieco chyba...analne-vyznieva to sice smiesne,ale zacinas si uvedomovat vylucovanie a posobi ti to slast...a genitalne-zacinas objavovat svoje pohlavne organy,hrat sa s nimi:-)je to velmi kratke vysvetlenie,takze ak niekto studoval freuda,ospravedlnujem sa:-)

tati

a este mi vysvetloval take tie klasicke reakcie tela na stres-bojuj alebo utec,s tym,ze nech sa radsej poriadne nahnevam,nez sa nechat opantat uzkostou...to sa mu vsak lahko hovori.ved vsetci vieme v hlave,ze toto nechceme,ale telo si robi co chce a logika ide do haja...

tati

tobi,moj psycholog je tak trochu freudovsky zamerany a vysvetloval mi tri podstane stadia,ktorymi v detstve prechadzame-oralne,analne a genitalne.ak jedno z nich neprebehlo tak ako mali,v dospelosti sa mozes citit velmi neisto a samozrejme trpiet vsetkymi moznymi formami uzkosti.ja som sa musela vratit v myslienkach do detstva a ko dospela osoba objat to male dievcatko,ktore som videla a uistit ho,ze vsetko je ok...pomohlo to,aj som zopar slz vyronila:-)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk