Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

tobi

TATI, ja som chodila do jasiel..a urcite aj vacsina z nas, lebo vtedy nabola materska tak dlho, takze maminky museli do prace..urcite to ma suvis s detstvom..

tati

ahojte!ja som dnes mala dalsie 'hypnoticke sedenie' a opytala som sa narovinu,ci sa uzkost da vyliecit. a bolo mi povedane,ze sa to da,ze to je liecitelne,ze nam to neostane do konca zivota,ak na tom budeme pracovat a zmenime sa!!!mimochodom,chodili ste do jasiel?vraj tie nase uzkostne reakcie mozu suvisiet aj s tym,ze nas odobrali prilis skoro od matky a miesto toho aby sme spokojne papkali z prsnika a cely den travili s maminkou sme boli zatvoreni v jasliach s cudzimi zenami.mna dokonca zatvarali samu do tmavej miestnosti,pretoze som plakala a budila ostatne deti a dodnes nie som schopna spat sama v zatvorenej miestnosti bez svetla...asi na tom nieco bude!

monik9

no pod pojmom unavovy syndrom mohol lekar mysliet aj syndrom vyhorenia co je psychickeho povodu....tazko povedat...Nech je to akochce dolezite je ze ju zacal liecit a dneska jej to pomohlo....mozno potrebuje ozaj odblokovat svalstvo,mne ked to urobil fyzioterapeut som sa citila ako znovuvzrodena...len bohuzial moj ortoped mi nepredpisal nic take....to som bola za svoje prachy...

tobi

ADI, ale on to tak povedal, ze unavovy syndrom..lieky mi nedal, len tie injekcie..a este som zabudla, ze studoval moje snimky chrbtice krcnej a hrudnej..

tobi

tak a uz viem ako to je..zadala som si to co mi napisal do spravy a vyskocilo mi tam, UNAVITELNOST KOSTROVEHO SVALSTVA..tak asi to bude ono

tobi

a urcite by nemohol vyriect prave ortoped, preco by mi daval taku diagnozu, ked som bola pri nom len raz a ziadne vysetrenia..a keby to bolo to co myslite, tak asi by ma poucil o co ide a ake je to zavazne..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk