Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

tobi

ale ved jasne, ako by to aj mohol zistit, len tak dnes? ja to viem, ale ja nemam tento syndrom, lebo o unave ako takej sme sa vobec nebavili..on to nejak vysvetlil ako o tej chrbtici..ved by mi to nemohol zistit ortoped nie?

tobi

TANI, ale asi nemyslime na to iste..mne ked to dnes lekar povedal, tiez ma napadol ten unavovy syndrom-ze clovek je stale unaveny, teda tak sa to prejavuje..ale mne lekar vysvetlil,ze to svalstvo na chrbtici je ako doska a stavce su ako klince..no a ja mam to svalstvo tensie vraj je to geneticke..a kedze je tensie tak nedrzi pokope so stavcami, tym padom to mam volne a stale sa mi to zablokovava a to treba posilnovat,ze je to take ochabnute, unavove-presnejsie to mi napisal- Sy hypermobile +nasledna unavitelnost, a povedal,ze aj on jedno dieta s tymto spravil a ze je to zvlastne jedno to ma a druhe nie..

adka2001

Tobi nic vo zlom ale ja by som sa len potesila keby ten unav. syndrom nemam ,ked precitas o co ide uvidis apise sa tam ze to sa nezisti hned ale po vsemoznych vysetreniach.Tak preto som sa aj ja cudovala ze dokt. nato prisiel ked ti prestudoval kartu.

tobi

TANICKA, ale urcite si ma nepotesila..uz som bola taka v pohode, ze mi konecne niekto urcil co mi je..no idem si to pozriet..pa

tobi

tak ja uz neviem..je pravda,ze o tejto diagnoze neviem vela, v podstate len to co mi povedal lekar..co uz zmozem ja, sama sa liecit nemozem a lekar povedal,ze staci cvicit..ale dik TANI idem sa tam pozriet..prosim ta TANI, ako ti zistili tetaniu?

katkaxxx

pozrite si toto www.aktuality.sk
po precitani som si uvedomila ze ake su tie nase problemy banalne a ze mozme byt radi ze sa mame tak ako mame.

adka2001

TOBI tie vyrazky urcite su od plienok aj moj maly synovec to mal.Vyskusali viac druhov plienok a teraz mu davaju tesco plienky a z tych uz vyrazky .A pred tym to nemal?

tatiana26

MIŠKO rozumiem :) ale napriek tomu si myslím to svoje, ak sa nenahneváš :) TOBI únavový syndróm je vážna diagnóza, ktorá sa lieči a nestačí to len tak povedať a len tak postláčať svaly, to akože fakt nie... pozri si to v googli

misiak

Tanicka dovolim si povedat ze sa mylis. Ja presne viem s coho to je. Je to tak ze niekedy na cloveka pride zla chvila.ale vytrieskat ma mozes :)

tobi

tobias, je u mojej mamky..kedze mi sme isli skoro rano do ineho mesta k tomu lekarovi..tak spal u nasich a mamka s nim sla na kontrolu, dychanie uz ma ciste, len ma skarede vyrazky ako keby alergiu na zadocku a v okoli pipika..vies nemozem ho oducit od plienok..a aj som zmenila plienky tak neviem ci z nich to nema..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk