Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

adka2001

Veru ani mne ortoped nic take nepovedal mal plnu cakaren a bol rad ze sa ma zbavil.A tie injekcie to su asi tie vcelicky to som dostavala aj ja raz mi napichal az 7 ale mne to nepomohlo.Jedna maserka mi ale povedala ked som u nej bola tak som jej hovorila ze hlavne ta lava strana ma boli teda lepatka ,ruka rebra ze moja zlata to ta dusa boli,No takze stres ale musime sa z toho zbavit mne sa to doteraz darilo na 3-4 roky.Potom sa mi to znovu ozve .

tobi

monik, ja som bola v nasom meste u jedneho suuuuuuper ortopeda, ktory ma ani nevysetril len sa mi smial do tvare,ze kolko mamiciek sa mu chodi stazovat, ze ich boli chrbtica.. no a ja hlipa som isla za nim znova a slubil mi ct chrbtice..ked si dam mandle von, ze mam prist, no a potom ma zase vysmial, ze TOTO SOM VAM POVEDAL? takze som stastna, ze som si nasla druheho..budem k nemu chodit a verim,ze bude lepsie..

tobi

ADKA ale ja mam bolesti stale len na jednom mieste a to medzi lopatkami a na hrudnej kosti..inde ma neboli ani krize..viem,ze je to aj stres, ktory sa uklada, ale take nieco, problemy s chrbticou ma aj moja babka aj mamka..babka dostavala tie iste injekcie do chrbtice a to bola u ineho lekara a v inom meste..mozno na tom bede pravdy..na tej genetike..no neviem..

monik9

to si mala stastie na toho doktora,moj ortoped povedal ze tam nic nemam a ze to prejde.....nedoporucil mi ani rehabilitacne cvicenia na odblokovanie tak si ich teraz budem platit zo svojho,idiot

adka2001

Aspon ze ti je dobre a neboli ta ten chrbat vtedy clovek normalne ozije .Uz ani sa nepametam kedy to bolo,tak nach ti to dlho vydrzi auz nech ta nic neboli .A co Tobiasko?,

tobi

ale ide o to, ze ten lekar-ortoped na mna urobil dojem, citila som,ze chce liecit, ze ma o to zaujem..ja som spokojna a HLAVNE ma dnes neboli chrbtica! a to je uz nieco! mozno po injekciach a po tom ako ma odblokoval..ano viem, nie je to na stalo ale ja sa tesim aj s toho dneska bez bolestii..

adka2001

Tobi ako Monik pise to je vsetko stres v tej chrbtici mne to prechadza stale inde stale ma inde boli a vsade kde som chodila my ine neodporucili len cvicit a nevsimat si to no nie je to lahke .Ale clovek musi no idem zehlit ako to nenavidim!!!!

tobi

lieky mi nedal ziadne, len mam stale posilnovat hrudne svalsvo..teda vela cvicit..je to vraj geneticky dane, takze to mam tak to svalstvo sa neda vymenit..ale povedal,ze tie depky a uzkosti mozu na to vplyvat..to som ho uz nejak nerozumela..

monik9

ano svalstvo sa zablokuje z napatia,je mozne tieto svaly postupne odblokovat u fyzioterapeuta a cvicenim,najlepsie je plavanie- ha plavat akurat neviem....da sa odtial vyhnat aj uzkost,len ci potom ta pliaga sa neusidli inde...snad nie...idem poodkladat pradlo....

tobi

jaj ADKA zabudla som napisat, robil mi nieco ako keby reflexne testy..mala som stlacat dlane lakte a uz ani neviem co, ale hned pri druhom, povedal unavovy syndrom..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk