Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

misiak

zuzanka lusknutie je moc jednoduche,ja hladam zlozitejsie cesty.
ked je moc dobre tak sa snazim o opak.
asi niekto tam hore chce ukazat mi zmysel zivota :)
chcem sa trapit,to je moj osud.
mam to dane a to nezmenim.
mozno hej ale nechcem :)
asi.:) ja si uvedomujem ze to je moja chyba,ale niekedy ako keby sa mi to pacilo.
je to zvlastne.
a preto mi neslo do hlavy ako moze existovat taky clovek,ale teraz uz chapem :)
hovori ti nieco take zuzanka,ze vies co ti moze spravit dobre,ale nechces to?lebo vies ze to nemusi byt spravne?a spravne vidis v tom zlom?ale to zle nemusi byt zle a preto v tom vidis zmysel?
tazke vysvetlenie pre moju hlavu a asi aj pre ine hlavy ale tak to citim.
jednoducho povedane,mozes luskat ale nechces.
stale ta to taha naspat.
ako vzdy hovorim,clovek-zvlastny tvor

zuzanka65

Zdravím ťa Mišiačik! Tak dobre už bolo? Neboj bude zas, asi si slabo lúskal prstom:-):
Ty vieš ako na to, je to v tvojich rukách. Možno sa ti zhoršilo, lebo ešte stále nepoznáš presnú príčinu toho, čo ti to spôsobuje. Ale na to prídeš, len hľadaj, aby si vedel, čo máš vlastne zvládnuť a zmeniť to, čo sa zmeniť dá.
Drž sa, pekný večer.

tobi

misiak,napisal si to pekne..vies ja ked mam dobry den,ked sa citim fajn fizicky aj psychicky tak som taka stastna,ze skacem od radosti a mam chut na vsetko..ale skoda, ze takych dni je menej ako tych zlych..ale radujme sa aspon s tych peknych..

tobi

take 3 mesacne babo, to by som brala..tobi ma taky vek vzdoru a hroozne vystraja aj teraz..je ako zive striebro,ktore nepotrebuje spanok..nekedy sa cudujem,ako tak mozme fungovat..ale chystam sa s nim k jednemu homeopatovi, co sa tyka toho spanku..

misiak

zuzanka65 krasny prispevok.
mas uplnu pravdu.
ved skrotit znamena vytvorit si utok,
kej jeden odide druhemu je luuto.
pekny vecer a hlavne vela sil baby!
zivot je zvlastny.
myslel som si ze som vylieceny a niesom.
myslela si to zuzanka aj katka aj vacsina nas a nieje to tak.(bohuzial)
len mi nejde do hlavy preco ked si povieme ze nam nic nieje tak to tak aj je!
lenze stale sa to po case zmeni.preco?
preco prisiel ten den?co sa stalo?chcem byt ako kazdy,a aj som.ale preco len par dni? tazke otazky.co ak to nezvldnem?tak vtedy ublizim len sebe.
a na to nema nikto z nas,lebo sa mame velmi radi.
a tak sa pytam,preco niekedy,prichadzaju take dni,
ked sa nic nedari,a ked sa vsetko pokazi,
ked su vsetci nasrany a ziadna sranda nehrozi....
:(
to je ale optimizmus :)
jednoducho mame dobre aj zle dni,a aj mna sere preco je zrazu tych zlych viac,ale zaroven som stastny ze obcas pridu aj tie dobre :)
takze dakujte za kazdu sekundu co ste prezili na tomto svete,lebo zivot je krasny.
zo stretkom suhlasim,a mozem ho aj zorganizovat :)
ved misiak robi zazraky :)
ale stretnutie sa bude konat na zapade.:)

adka2001

Tobi tak sa mas okolo neho co obracat aj ja som vcera davala pozor na mojho synovca,ma 3 mesiace je to taky maly poklad .A kedy ti chodi spavat ?

kachitaa

zuzanka, velmi sa mi pacil tvoj prispevok, pravda je taka, ze treba napredovat a menit nas obraz tak, aby na nas ta mrcha nemala dosah. a to by malo byt nasim najvacsim naplnenim. ja sama uz vidim v sebe pokrok odkedy si kontrolujem myslienky a nastavujem ich na pozitivnu vlnu. vrele odporucam

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk