Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

tobi

ja si tiez myslim,ze to by som mala skor od AD..tobias mal v novembri 2 rocky..a je to veelky nezbednik...prave si zmyslel,ze chce parku..a chlebik si nadrobil na malinke kusocky a maca si to do kecupu a samozrejme vsetko naokolo je od chlebiika..no musim utekat lebo ho uz aj rozhadzuje po jedalni..

zuzanka65

Dievčatá moje, nehnevajte sa na mňa, ale keď vás čítam ( len niektoré ), mám pocit, že si len potrebujete pokecať. Fajn, aj to je dobre, len ma mrzí, že sa stále pozorujete, sťažujete, všetko to čo nechcete, aby sa vám dialo, týmto iba privolávate. Trošku pozitívneho myslenia a viac viery a odhodlania pracovať na sebe, snažiť sa o zmenu životného štýlu a hlavne starého zmýšľania by to chcelo.
Ozaj nechcem rýpať, píšem len svoj názor. Vy sa chcete vyliečiť? Tak hovorte aj o tom, čo ste konkrétne urobili preto, aby sa vám polepšilo.
Vážené štyridsiatničky, tiež patrím mezi vás, no myslím si, že že vek je v našom prípade v tejto chorobe výhodou, oproti mladým, dvadsať-tridsať ročným ľuďom. Prečo si to myslím, to je nadlho, nechcem o tom písať.
Viem presne prečo a kedy mi je horšie a ako s tým mám žiť. Verím, že táto choroba sa dá vyliečiť. Dnes jeden človek v inej téme na tomto fóre napísal, že sa nedá vyliečiť, ale skrotiť. Veľmi sa mi tento jeho názor zapáčil, myslím, že je ešte bližšie k pravde, ako to moje, že verím vo vyliečenie. Takže, krotím tú potvoru, ako najlepšie viem.
Preto mi je veľmi ľúto, že niekedy tu zbytočne mrháte energiu na nepodstatné reči. ( Bolí ma, neviem to, som po 40-tke opotrebovaná, neviem sa prinútiť, atď )
Chápem, keď sa niekto cíti celkom dobre a zrazu sa mu pohorší, vtedy si tu pokojne môže pokecať o svojich trápeniach, väčšina ho tu podporí poľutuje aj povzbudí. Alebo, keď príde niekto nový a potrebuje sa zorientovať a poradiť. Vtedy pokojne počítam, ako je komu zle, je to normálne. A snažím sa poradiť.
Lenže ozaj neviem, aký má význam, sťažovanie sa na vyšší vek (40 a viac). Ako dobre vieme, sú veci, ktoré sa zmeniť nedajú a tie druhé. Venujme sa radšej tým druhým.
Prajem príjemný zvyšok večera. Nech sa vám podarí krotiť tú mrchu.

adka2001

Tobi myslis z AD-ciek?Ale doteraz ti od nich nebolo nic a beries ich uz viac ako dva tyzdne.Ja si myslim ze to mas teraz vsetko nakopu a ked mas aj teplotu ja si myslim ze to mas z toho .A kolko ma TOBIASKO ROKOV?

tobi

adka, tobi uz je v podstate v pohode, lebo zlosti..ale nie..je este dost zahlieneny, poobede, ked spal tak sa budil a plakal, ze nemoze dychat na nostek, onostale ked spi sa mu to nahromadi a on nevie vyfukat nos, a bozechran aby som mu davala nejake kvapky..u nas je broblem ho chytit ked mu chcem dat sirup, no ale ako tak na neho pozeram ako nas nervuje, tak je ok..neviem,ci som sa ja od neho nakazila..uff idem si dat paralen, lebo mi je zima..ty ako? adka, ale nemali by byt tie zavraty z liekov?

tobi

aajaj, alebo zeby som aj ja mala prechod v 27-rokoch..chi o a tie moje kramy by uz tiez mohli prist, lebo aj ony mi robia sarapatu...

tobi

ADKA, je pravda,ze som v posledne dni aj malo pila..teda mozno pohar na den, nemala som nejak potrebu sa napit...ono je to naozaj jedno z druhym, aj chora som, aj ta chrbtica..proste sa dnes citim HROZNE a hlavne to rano a tie zavraty BOLI HNUSNE, BUEE, UZ TO NECHCEM ZAZIT,ved sa lely svet so mnou tocil..booze budme uz vsetci v pohode a nech sa nam mavnutim carovneho prutika polepsi..to si zelam pre nas vsetkych..uz mam toho dost- mrcha a teraz toto..

RNG

dievcata, okolo styridsiatky mnohym nastupuje prechod(klimakterium) a vtedy pre rozne hormonalne kolisania je telo celkom poblaznene, straca kontrolu nad spotrebou a recirkulaciou zivin, hlavne mineralov, co vedie k poruseniu hladin neurotransmiterov, tetani, a roznym inym dusevnym problemom.
Tiez k osteoporoze postupne.
Pomerne rychlo sa to da napravit branim polotovatu na hormony, mexickeho divokeho yamu.

zuzana12345

No dnes aj slnko svietilo,ale už by mohla byť jar neznášam zimu.Zimu mám rada len od 20.12-7.01. a stačí potom by som bola najradšej na Floride.Zámerne nehovorím v Španielsku,lebo tam bola tuším väčšia zima ako na Slovensku.Inák aj v PD bývala tento rok väčšia zima ako v ZA a to je už čo povedať.Ja som v ZA žila 25roko

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk