Úzkosť

tobi

adka, tobi uz je v podstate v pohode, lebo zlosti..ale nie..je este dost zahlieneny, poobede, ked spal tak sa budil a plakal, ze nemoze dychat na nostek, onostale ked spi sa mu to nahromadi a on nevie vyfukat nos, a bozechran aby som mu davala nejake kvapky..u nas je broblem ho chytit ked mu chcem dat sirup, no ale ako tak na neho pozeram ako nas nervuje, tak je ok..neviem,ci som sa ja od neho nakazila..uff idem si dat paralen, lebo mi je zima..ty ako? adka, ale nemali by byt tie zavraty z liekov?

tobi

aajaj, alebo zeby som aj ja mala prechod v 27-rokoch..chi o a tie moje kramy by uz tiez mohli prist, lebo aj ony mi robia sarapatu...

tobi

ADKA, je pravda,ze som v posledne dni aj malo pila..teda mozno pohar na den, nemala som nejak potrebu sa napit...ono je to naozaj jedno z druhym, aj chora som, aj ta chrbtica..proste sa dnes citim HROZNE a hlavne to rano a tie zavraty BOLI HNUSNE, BUEE, UZ TO NECHCEM ZAZIT,ved sa lely svet so mnou tocil..booze budme uz vsetci v pohode a nech sa nam mavnutim carovneho prutika polepsi..to si zelam pre nas vsetkych..uz mam toho dost- mrcha a teraz toto..

RNG

dievcata, okolo styridsiatky mnohym nastupuje prechod(klimakterium) a vtedy pre rozne hormonalne kolisania je telo celkom poblaznene, straca kontrolu nad spotrebou a recirkulaciou zivin, hlavne mineralov, co vedie k poruseniu hladin neurotransmiterov, tetani, a roznym inym dusevnym problemom.
Tiez k osteoporoze postupne.
Pomerne rychlo sa to da napravit branim polotovatu na hormony, mexickeho divokeho yamu.

zuzana12345

No dnes aj slnko svietilo,ale už by mohla byť jar neznášam zimu.Zimu mám rada len od 20.12-7.01. a stačí potom by som bola najradšej na Floride.Zámerne nehovorím v Španielsku,lebo tam bola tuším väčšia zima ako na Slovensku.Inák aj v PD bývala tento rok väčšia zima ako v ZA a to je už čo povedať.Ja som v ZA žila 25roko

adka2001

FAKt to by bolo fajn stretnut sa volakde to by bola debata.AJ u vas je tak skaredo?Hmla ,mrholi clovek by radsej prespal celu zimu .

zuzana12345

nebolo by super keby sme sa všetci niekde zliezli?Len škoda že to je nezrealizovateľné.Sme tu poprepletaní z celého Slovenska.Katuška žije tuším v BA a Miško Adka vNR,ja bývam v PD a odkiaľ ste ostatní,pokiaľ to nieje tajomstvo

zuzana12345

to hovorila aj moja mamina obliekaj sa poriadne.To hovorím aj ja mojej dcére a myslíš že ma poslúchne?Však sama uvidí