Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

tobi

zuzanka a co je ta hyperventilacia? to dychanie si este chcem upresnit nadych na 6 -zadrzat na 3 a potom vydych na 6 tak?

monik9

no bola som na zahrade riesit susedovho psa,prehrabal sa k nam susedov bernardin a este aj urobil dalsiu dieru a usiel na ulicu,my mame take zahrady ze su tam branky a da sa medzi nimi prechadzat,tak k susudom chodime len cez zahradu a zaklopeme si na dvere.Takze zajtra rano budem musiet nejako ten plot opravit.....Ano Zuzka nebudem sama mam hava a uz aj bernardina od susedov,susudia su celu noc doma,to ma ukludnuje...ja to mam tiez od mala,bojim bojim v noci sama,a to som sama byvala aj v rod.dome.

zuzanka65

Tobi, mohla to byť hyperventilácia. Tam pomáha to dýchanie 6-3-6-3.
To je len môj názor, môžem sa mýliť.

tobi

vies TOTO bolo hrozne, nemohla som prejst s postele do druhej izby..len som sa studenou vodou oplachla..ale myslela som,ze odpadnem..fuuj ..

tobi

TATI, ale mne sa to este nikdy nestalo, ano take male zavraty, ale toto som nezazila..este aj po obede ked som si lahla na rovne, to iste izba sa so mnou tocila a ked som si lahla na vyssie, tak ustupilo..no a teraz si zas namyslam a som napata..TATI ja tiez sama v noci nebudem, radsej idem s malym do rodicov, ak priatel neni doma..

tati

ahoj tobi,mozno si len vycerpana z choroby a preto sa s tebou vsetko kruti.bola si na cerstvom vzduchu?je ked som chora a lezim v posteli,tak sa so mnou tiez vsetko toci

tati

ja tiez nemam problem cez den,ale v noci,ked viem,ze som sama,tak nezaspim.ja to mam od malicka,takze sa s tym uz ani netrapim a radsej si vzdy niekoho najdem,kto so mnou na noc zostane;-)

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk