Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

adka2001

No ahojte u nas NR je skarede pocasie hmla ,a 0 stupnov a mna boli chrbat ako storocnu.Tanicka mi poslala CD tak sa budem ucit dychat .Tati-Katka ja podla toho ako pises usudzujem se ti je lepsie ,uz sa nebojis chodit sama von a este mi napis aky to je ten caj na nervy.diky

tati

ja si davam kazdy den magneziove tabletky,nie sumive,ale ono to je pravdepodobne jedno v akej forme to magnezium prijmes. a ja viem,ze ked ti je zle,tazko sa ti robi akakolvek relaxacia,ale skus si kazdy vecer pustat relaxacne cd pred spanim.moj psycholog tvrdi,ze takto podvedomie bude na tvojom probleme pracovat a ty o tom ani nevies:-)

tati

keituskaaa a ty si davas magnezium?ja som totizto dala na radu skusenejsich v tomto fore a ked si das magnezium a uvaris caj na nervy,ono ti to zarucene pomoze.a okrem toho mne pomaha aj pocit,ze nie som jedina,tak si vzdy opakuj,ze to nie je az take strasne,pretoze kazdy jeden z nas nieco ma,len o tom nevies.ak aj spanikaris nikto na teba nebude pozerat ako na sialenu:-)

kachitaa

ahojte, po velmi rusnom tyzdni sa ozyvam zas, podobne ako tatianka, aj ja som akosi prechorela a dokopy mi je vsetko a nic a kedze som zoslabnuta, mavam divne stavy a velmi sa tomu tesim :(
ale zase na druhej strane je to lepsie ako pred mesiacom a postupne to pojde lepsie, len treba bojovat a nejako zharmonizovat sa telom i dusou. mne velmi pomaha moja havka, s nou sa rada maznam a clovek sa zaraz citi aspon trosku lepsie. vcera som sa vystrasila a odvcera som taka nejaka rozhadzana.
misiak, ty si posledne nejak ticho, kedy sa konecne ozves?? ako sa dari?
tu do popradu dorazila vlna tepla uz na druhy krat a vyborne sa zacina darit chorobam. no fakt romantika.
pa

adulik138

Ahojte vsetci, vitam aj novych spolubojovnikov...vidim, ze raz smehore, inokedy dole...aj so mnou je to tak...no snazim sa, a ked uz inak nedje, dam do seba rivotril...Tani, ako je v praci?? a co ostatni, ako sa mate??? inac ja zijem v PO, nie je tu niekto odtial??? tak zatial , idem pomaly z prace...pekny zbytok dna

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.