Úzkosť

suzieee

caute ludia,

boze citam vase prispevky v praci az tu musim napisat i ja trpim uzkostnou poruchou berem dve tabletky cipralexu rano 20mg... pred tym som brala xanax... liecim sa na to uz dva roky pravda je ze po tabletkach niekedy ani neviem ze vobec nejaku uzkost mam... dokonca sem tam si uz dam na ne i alkohol... ked sa nieco oslavuje abo podobne a citim sa OK... az dnes po dlhej dobe som si citala prispevky ohladom LIPOXALU-doplnujuci liek pri chudnuti... a ked som si tam precitala vsetky vedlajsie ucinky myslela som si ze zomieram... ved to vsetci poznate.... pomohlo mi ist na vzduch a opakovat si ze ono je to uzkost.... a preslo a teraz po 10 minutach sa len smejem... ze sa toho asi nikdy nezbavim... :o)

adka2001

Ahoj Monik moja kamoska si adoptovala krasne dievcatko SARU ,je velmi stastna a mi vsetci s nou preto ti drzim pace .

monik9

dneska budem po velmi dlhom case doma v noci sama,muz odcestoval na sluzobnu cestu,v noci som este sama nebola od kedy som ochorela,snad to bude ok,v cinziaku by som sa tak nebala ale v rodinnom dome to je ine,ale cez vikend som sa skamosila so susedkou tak keby daco mam kam ist.....Inak spravili sme deckam oslavu v sobotu a rozhodli sme sa ze tri dievcence zoberieme k moru a chceme si nechat 10 a 5 rocne dievcata.

monik9

Ahojte vsetci,tak ako sa mavate?? Citam ze sa vam dajako pohorsilo,ja som stale rovnako,cize omnoho lepsie,len sme mali hekticky vikend tak som teraz totalne unavena....

adka2001

Neviem co mas proti Tani ?Ale podla mna si trapny-a.Naco sem chodis najdi si taku stranku co ta dostane do varu nie co ta znervoznuje.

Keituskaaaa

TATI beriem aj magnezko striedam jeden den a druhy Bkomplex ale tusim zacnem kazdy den magnezko Mam sa zucastnit to by malo stacit ale som ako vymenena Ako ide noc zas je mi horsie ;( asi zostanem doma ;(

adka2001

No ahojte u nas NR je skarede pocasie hmla ,a 0 stupnov a mna boli chrbat ako storocnu.Tanicka mi poslala CD tak sa budem ucit dychat .Tati-Katka ja podla toho ako pises usudzujem se ti je lepsie ,uz sa nebojis chodit sama von a este mi napis aky to je ten caj na nervy.diky