Úzkosť

tati

ja si davam kazdy den magneziove tabletky,nie sumive,ale ono to je pravdepodobne jedno v akej forme to magnezium prijmes. a ja viem,ze ked ti je zle,tazko sa ti robi akakolvek relaxacia,ale skus si kazdy vecer pustat relaxacne cd pred spanim.moj psycholog tvrdi,ze takto podvedomie bude na tvojom probleme pracovat a ty o tom ani nevies:-)

tati

keituskaaa a ty si davas magnezium?ja som totizto dala na radu skusenejsich v tomto fore a ked si das magnezium a uvaris caj na nervy,ono ti to zarucene pomoze.a okrem toho mne pomaha aj pocit,ze nie som jedina,tak si vzdy opakuj,ze to nie je az take strasne,pretoze kazdy jeden z nas nieco ma,len o tom nevies.ak aj spanikaris nikto na teba nebude pozerat ako na sialenu:-)

kachitaa

ahojte, po velmi rusnom tyzdni sa ozyvam zas, podobne ako tatianka, aj ja som akosi prechorela a dokopy mi je vsetko a nic a kedze som zoslabnuta, mavam divne stavy a velmi sa tomu tesim :(
ale zase na druhej strane je to lepsie ako pred mesiacom a postupne to pojde lepsie, len treba bojovat a nejako zharmonizovat sa telom i dusou. mne velmi pomaha moja havka, s nou sa rada maznam a clovek sa zaraz citi aspon trosku lepsie. vcera som sa vystrasila a odvcera som taka nejaka rozhadzana.
misiak, ty si posledne nejak ticho, kedy sa konecne ozves?? ako sa dari?
tu do popradu dorazila vlna tepla uz na druhy krat a vyborne sa zacina darit chorobam. no fakt romantika.
pa

adulik138

Ahojte vsetci, vitam aj novych spolubojovnikov...vidim, ze raz smehore, inokedy dole...aj so mnou je to tak...no snazim sa, a ked uz inak nedje, dam do seba rivotril...Tani, ako je v praci?? a co ostatni, ako sa mate??? inac ja zijem v PO, nie je tu niekto odtial??? tak zatial , idem pomaly z prace...pekny zbytok dna

Keituskaaaa

ahojky,no ja som mala jednu z najhorsich noci svojho zivota..spala som asi hodinu,zalieval ma pot,srdce mi busilo a ja neviem co mi zasa je,bola som plna optimizmu a zas som na zaciatku Ani do prace som nesla hlava ma boli a neviem co bude zajtra ked sa zas nevyspim a este do toho to stretnutie 3hodinove mam chut sa zakopat pod ciernu zem

agaven

JANKA NAPIS RNG ON JE PORADCA JA NIE MNE POMOHOL A JA LEN ATID. DAVAM VON CHCEM OSTAT LEN NA VITAM. DBREJ STRAVE A DOPLNKOCH AKO PORAD. RNG PA PA

tati

misiak,vcera som si pozrela film secret:-)jaaaaj keby to tak fungovalo!!!celou cestou do prace som si opakovala,ze mam 'pokoj na dusi':-)ale nieco bolo alebo je vo vzduchu,pretoze naozaj vela ludi sa citi zle a nevedia si to vysvetlit. ja som vcera v noci mala dalsie dobrodruzstvo. susedom vybuchlo auto pred domom okolo polnoci. to uz je treti krat!uz im tu nacisto sibe...