Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

Keituskaaaa

ahojky,no ja som mala jednu z najhorsich noci svojho zivota..spala som asi hodinu,zalieval ma pot,srdce mi busilo a ja neviem co mi zasa je,bola som plna optimizmu a zas som na zaciatku Ani do prace som nesla hlava ma boli a neviem co bude zajtra ked sa zas nevyspim a este do toho to stretnutie 3hodinove mam chut sa zakopat pod ciernu zem

agaven

JANKA NAPIS RNG ON JE PORADCA JA NIE MNE POMOHOL A JA LEN ATID. DAVAM VON CHCEM OSTAT LEN NA VITAM. DBREJ STRAVE A DOPLNKOCH AKO PORAD. RNG PA PA

tati

misiak,vcera som si pozrela film secret:-)jaaaaj keby to tak fungovalo!!!celou cestou do prace som si opakovala,ze mam 'pokoj na dusi':-)ale nieco bolo alebo je vo vzduchu,pretoze naozaj vela ludi sa citi zle a nevedia si to vysvetlit. ja som vcera v noci mala dalsie dobrodruzstvo. susedom vybuchlo auto pred domom okolo polnoci. to uz je treti krat!uz im tu nacisto sibe...

jančaaaa

Pekný deň všetkým, agaven píšeš že si už bez liekov, ako dlho si ich užívala? a to si si ich vysadila sama? ako ti je bez nich? čo prírodné chceš skúsiť? poraď plsss

adasa

agaven ja som vysadzala AD uz 2x a nemala som vaznejsie problemy ani som to necitila , myslim ze je to indidualne pekny den

agaven

zuzanka dakujem ved skušam ako pisem po týžd. mono budem tam ako praedtým a adka dakujem mala prestava kašlat davam jej jesenny sirup je to ok. ale aj tak jej budem ctriekat občas tu koloid bstrieb vodu to je ako očista ved školak a sople bacile atd je tu pekne aj slniečko kuká občas no ahojte

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk