Úzkosť

alexis___

ahojte.... inak vsimli ste si ako v posledne dni na kazdeho dolieha depresia? Vidim ze tu uplne ozili temy kde sa rozobera sociofobia...a ja tiez na sebe pozorujem ze to ide so mnou upne dole vodou :(

misiak

ahojte.
fidorka tak sa regni a nikto nebude pisat v tvojom mene :)
ake jednoduche.vsak?
katkaxxx tanicka ako sa mate?
tanicka uz som aj na fore.
ja sem napisem ked ma nieco zaujme a chcem pomoct.ale asi by som mal vas aj pozdravit aj ked sa nic nedeje.ja viem :)
tak vas zdravim dievcence samozrejme aj chlapcov,ale alex a milos sa nejako nehlasia.
ja sa polepsim :)
pekny vecer

tati

ahojte,ja som sa prave vratila z yoghalu,kam som isla na vikend ku sesternici oddychnut si.ako sme sa vzdalovali z mesta ku moru mi vsetko prechadzalo a to som v sobotu rano bola na tom tak zle,ze som volala psychologovi ci je to normalne a ci sa skutocne jedneho dna tej neskutocnej uzkosti zbavim,pretoze inak umriem na podvyzivu.konecne som sa poriadne najedla,pre istotu prejedla,aby som si spravila tukove zasoby a prezila tej najotrasnejsi vikend!doslo tam k velmi nepeknej hadke,kedy sa rozbilo okno,vsade plno krvi,volali sme pohotovost,kamarat,ktory tam bol so mnou ma celu noc opity obtazoval...cely cas som myslela na priatela,ake mam stastie,ze on je uplne iny...ale predstavte si,ze ziadna triaska,ziadna uzkost,ziaden pocit na vracanie!!!bola som uplne normalna a s chladnou hlavou riesila pohotovost o 6 rano...a teraz som prisla spat 'domov' a opat zacinam citit napatie...myslite si,ze je cas ist domov?ze mi to moje podvedomie naznacuje,ze to tu nemam rada?

tobi

caute, tak ako?vidim,ze ste tu riesili problem fidorka..mne je tak nejak blbo, take mam vnutorne chvenie ci co..uf, uz mam toho dost, ale tu mrchu nepripustiim..teda budem sa snazit...