Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

fidorka

ahoj tatiana26....díky a ako sa zaregistrujem..?? vidíš,,zas niekto v mojom mene...len miesto a napísal e
neviem..prečo mi niekto chce ublížiť

fidorka

z nikoho som si dobrý deň nerobila...,,,keby mi nebolo zle.a netrpela by som úzkosťami a bolesťami srdca..tak tu nebudem písať,,ale nevedela som, že niekomu to môže vadiť-príjemný večer všetkým

treg

SIMONKA , TEREZA , FIDORKA - pekne sa sa teraz zamotala a nemyslisi tiez trpim ukostami dlhe roky ale nebudem si robit dobry den z ludi ktori mi chcu pomoct

katkaxxx

ok, pre mna je to jasne. simonka je simonka. fidorka je tereza a tereza je fidorka. staci sa pozriet na styl pisania, to je cele. a myslim ze by na tuto temu uz aj stacilo.

fidorka

tatiana26...ja niesom žiadna simonka...neviem aký debil***-lebo iný výraz pre neho nemám....to napísal v mojom mene.......

fidorka

ešte pre trega...zmýlila som sa....s tým skúškov.obd.,,,,,ona píše, že ju čaká let..a má strach...a ty treg ak nemáš žiadne problémy...tak neviem,,....načo tu vypisuješ..ono je jasné,,,,,že ten kto netrpí rôznymi obavami nevie tých druhých pochopiť

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk