Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

sunie

tereza pozri spatne do temy, pisalo to tu dost ludi a je to jeden z priznakov uzkosti pokial nemas diagnostikovane konkretne problemy so srdcom.
simonka hlavne sa ukludni a snaz sa potom zhlboka dychat a vsugerovat si ze je to len v tvojej hlave a nic sa ti realne nestane. su to len hnusne pocity. alebo si daj aj tabletku na ukludnenie /napr.lexaurin/ a bude lepsie.
tani tak uz ides do novej prace? drzim palce urcite to bude na zaciatok stres.
vsetkym krasny zvysok vikendu prajem.

katkaxxx

simonka nestresuj zbytocne. mas iba uzkost alebo aj nejaky iny zdravotny problem? pokial len uzkost - nikdy v zivote nikto nepocul o tom ze by niekto zomrel na zastavu srdca v dosledku uzkosti alebo ze by sa niekto udusil v dosledku uzkosti. ak si uz bola u psychiatra, predpokladam ze ti taketo veci vysvetlil. ci nie?

...simonka...

prepacte, ze sa vam sem pripletiem do temy.. ale mam tiez uzkostne stavy obcas a tak.. a onedlho ma caka let a strasne sa bojim:( a uz odvtedy ako viem, ze budem lietat mam tie stavy:( hlavne to busenie srdca, tazke dychanie, zavraty a pod:( ale mala som ich jasne aj predtym.. mam teraz taky pocit, ze budem tam a ked vzlietneme, zrazu, ked sa ocitnem tam hore a nebudeme moct pristat a ked mi ostane zle a bojim sa, ze to nezvladnem.. ze nebudem moct dychat, srdce sa zastavi a tak:( teda hlavne to busenie, ze nebudem vediet ovladat a potom, ze mi aj zlyha:( podla vas mozem absolvovat ten let?? nehrozi mi nejaka zastava srdce, ked mam probemy s tym busenim, zavratmi a pod?:( prosim, ak viete poradit, dakujem.. a mam 20 rokov..

tobi

mne sa tiez zdalo, ze to je ta ista fidorka...Tatianka ja som akurat dovarila obed, a som schopna tak akurat do postele s tobinom..uz by spal, lebo je nervozny..inac sa aj mne paradne toci hlava..dnes je mi horsie ako vcera, mozno je to aj tym pocasim aj chorobou...

tatiana26

Fidorka tak neviem, prečo sa raz píšeš pod tým menom a potom pod iným... ako sa potom máme s tebou seriózne baviť? TOBI no ja som zvedavá ako v takomto stave pofičím do práce zajtra. hlava sa mi zas točí, mne sa vždy zhorší úzkosť pri chorobe...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk