Úzkosť

fidorka

treg spamätaj sa...ja niesom žiadna simonka...okik....a nemám žiadne skúškove obdobie....ako ona....,,,,,,,mne je zle už niečo vyše roka...a díky ako si robíš z ľudí srandu....

treg

fidorka prijemny let ... kocky ta simonka je fidorka-tereza zalozila aj taku temu a teraz stratila nervy lebo jej to niekto napisal ... nezerte jej to

tatiana26

SIMONKA na toto by ti možno najlepšie vedela odpovedať Zuzka65, ktorá toto tiež absolvovala. Ale každopádne sa na to neumiera, ale už len pri predstave letu chytá des aj mňa. Zvýšený tlak, ktorý je zvýšený úzkosťou nie je problém, pre ktorý nemôžeš letieť. V najhoršom si dáš neurol alebo xanax alebo lexaurin alebo čo a určite to zvládneš. Letíš sama?

fidorka

no pekne...ďakujem,,,vy viete fakt človeku ktorému je zle pomôcť....neviem,,kvôli čomu by som tu mala mať viac mien...mám iné starosti a nie písať z iných mien,,,ok???? a že niekoho trápi niečo podobné ako mňa.....tak to neznamená, že to píšem ja,,,,,,a prepáčte že som vám vstúpila do témy

agaven

no dost toho tam je ale moj kamar poznala jednu ženu nechod častu k lekar. až jej bolo zle ale lekar pov. že ved chodite a ste ok. a keby patrala dalej objed. sa sama k lekar. a nečakala na doporuč. od obvod lekar. tak by žila no preto aj ja som chodila a patrala čo mi je všetci povedia že to z chrbtice dalši žaludka daši srdce po rokoch nič sa nedozviete nevedia a oopoved neuoza až ked som dostala srdc. záchvat 45 min pov. chodite ku kardiol. ja ano male liek ja ano a čo mi je srdce robi čo ono chce ano su aj lidia ako hypochon. ale radim behajte patraje čo sa deje s telom je to vaše naše no čaute aj tak možno nemam pravdu to je jedno ahojte

...simonka...

katka, ano, ja viem, ale aj tak sa bojim:( viem, ze by sa mi nic nemalo stat, lebo to srdce tak reaguje kvoli uzkosti, ale nikdy som nemala take dlhe obdobie, co mi tak strasne busilo srdce. to teraz mam take obdobie, ze kazdy den:( a vies, ňja mam tou uzkostou este aj zvyseny tlak a som sa docitala, ze lietat by nemali ludia, co maju problemy s tlakom. tak teraz sa este viac bojim:(

sunie

este k tym ad-jasne ze nikdy nie je dobre brat chemiu ale ked sa inak neda a maju ti pomoct, preco nie, okrem toho su aj horsie lieky. dnes uz ma tolko veci x neziaducich ucinkov ze nad tymto by som sa moc nepozastavovala. a trosku aj trva kym lieky zaberu. hlavne si musis rozmysliet ci to budes v takomto stave dalej zvladat bez liekov.

sunie

tereza pozri spatne do temy, pisalo to tu dost ludi a je to jeden z priznakov uzkosti pokial nemas diagnostikovane konkretne problemy so srdcom.
simonka hlavne sa ukludni a snaz sa potom zhlboka dychat a vsugerovat si ze je to len v tvojej hlave a nic sa ti realne nestane. su to len hnusne pocity. alebo si daj aj tabletku na ukludnenie /napr.lexaurin/ a bude lepsie.
tani tak uz ides do novej prace? drzim palce urcite to bude na zaciatok stres.
vsetkym krasny zvysok vikendu prajem.

katkaxxx

simonka nestresuj zbytocne. mas iba uzkost alebo aj nejaky iny zdravotny problem? pokial len uzkost - nikdy v zivote nikto nepocul o tom ze by niekto zomrel na zastavu srdca v dosledku uzkosti alebo ze by sa niekto udusil v dosledku uzkosti. ak si uz bola u psychiatra, predpokladam ze ti taketo veci vysvetlil. ci nie?