Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

adka2001

Ahojte dievcata uz aj mna konecne pustili k pocitacu.Lencok to je aka hlupost ze ti nespravia rtg chrbtice len ked mas menzes.No to som este nepocula .Ja som bola na rtg chrbtice a neurolog mi take cosi nepovedal asi sa im nechcelo pracovat.

zuzana12345

ahojte - no konečne ma sem aj niekto pustil cez víkend je to u nás problém.Tak ja som našťastie v pohode po každej stránke.Ten coldrex je reklamný ťah a požierač peňazí jednoducho keď chytíš chrípku alebo nejakú virózu tak ti nepomôže nič len to poriadne vyležať s paralenom za 20 korún.Dokonca moja obvodná mi raz povedala,že keď je chrípková epid.tak ako prevencia ti tiež nič nepomôže ani žiadne ovocie ani žiadna kyslá kapusta jednoducho to môžeš chytiť či sa vitamínmi pchaš alebo nie.Takže to len pekne v tepľúčku vyležte.

mimok

tereza9 alias fidorka neboj sa uz tolko tych ad uz to prehanas ved su to lieky pre ludi keby boli take skodlive uz by vymrelo pol zemegule

lenccok

ahojte dievcata, bola uz niektora z vas na RTG chrbtice, ja som mala ist a ta zenska ma odbila, ze mozem ist len ked budem mat menzes, ze nato treba dbat? nechapem

tereza9

no..a neviem, čo robiť....či sa na tie AD vykašľať keď mi je tak nanič..alebo čakať ďalej..ja sa bojím, že ublížia nejako srdiečku

tobi

Tereza, ja beriem AD asi tyzden..ale ja som ich uz brala pred rokom..no ja som nemala ziadne neziaduce ucinky, ja mam pocit, ze mi zacali dobre zaberat..vies ja uz som tie iste brala tak mi ich lekar dal znovu kedze mi nerobili zle..ale to co pises tu pred par dnami pisala FIDORKA, tiez mala take stavy ako ty..

tereza9

pre tatianu26.....a prečo si to mala komplikovanejšie s AD???
a pre tobi...ahoj.....ako dlho berieš tie AD...už som akosi zabudla,,,,,a mala si tiež nežiadúce účinky...,,bolo ti zo začiatku zle???? inak tie nevoľnosti čo mám...to je hrúza....a najmä ak ma tak bolí okolo srdca.....tu o tom nikto nepíše len ja......tak sa nehnevajte...

tobi

Tatianka26 ja mam srdiecko v poriadku a tych priznakov, co si popisala mam aj ja..su neprijemne a hlavne ked som si donedavna myslela, ze mi vazne nieco je, neverila som, ze sa takto mozem citit "len" z uzkosti a bolo mi horsie,lebo som si ksdeco namyslala..az vy ste mi pomohli pochopit, ze je to ta uzkost a ze nie som nejak vazne chora.. a ja utekam zapit AD lebo som normalne zabudla..

tobi

aahoojte.tak ako sa mate? TATIANKA mne je tiez na figu, uz som si paralen dala aj vcera a teraz si idem vypit coldrex...ale mna hroozne boli hrdlo..a LUCKA, ano to mas uzkost, aj mne tak bolo a zacinalo to na zaciatku najma v noci a srdiecko som si tiez dala vysetrit..vsetko mam v poriadku, akurat mi trosku rychlejsie bije..ale to ma asi viac uzkostlivych..

tatiana26

tak sa poraď s tým kto ti ich predpísal, ja ti naozaj neviem povedať, či to je normálne... ja som to mala s AD trochu komplikovanejšie, ale vedľajšie účinky som nemala

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk