Úzkosť

katkaxxx

tobi omylom som klikla pri tvojom mene na "upozornit administratora". si uz treti clovek ktoremu som to omylom spravila, promin :)

katkaxxx

jej baby este nieco som sa vas chcela spytat. myslite ze by mohlo byt nieco pravdive na snoch? verite tomu?mala som totiz zvlastny sen.. snivalo sa mi ze som vosla do obrovskej prednaskovej saly (asi 2000 ludi v nej) a ked som do nej vosla, tak mi zacali tlieskat. a ja som nevedela preco a ani som tomu nevenovala pozornost. snazila som sa z tej saly odist, vysla som uplne hore pomedzi sedadla a z tej saly odisla a viem ze to bolo hladajuc nieco. akoby som mala v mysli nejaku ulohu alebo poslanie ktore som sa prave chystala splnit. zvlastne nie?

katkaxxx

agaven vdaka, uz som sa odhodlala ze tam pojdem. buduci tyzden zajdem urcite k doktorke. a to som nevedela ze tam nieco nastriekaju na znecitlivenie.. dufam ze to nebude az take hrozne. prajem vam dobru noc babulky

adka2001

Terezka a srdiecko ti vysetrili?Lebo ked ano a je v poriadku tak to je uzkost skoro kazda z nas to mala alebo este ma .

adka2001

Baby co je s vami POmaly vsetky ochorieme aj mna akosi skriabe v hrdle. Manzel mi tu blazni hlavu aby som si spravila varene vinko to je elixir.Hovori to z vlastnych skusenosti zo susedom si liecili chripku tri dni s varenym vinom.Prave som dopozerala na markize smotanku stale si hovorim ze to nebudem pozerat lebo zbytocne sa len rozculim ,ale poviem vam zaludok sa mi z toho dvyha .Ten bezstarostny zivot taky ja nikdy nebudem mat ,ked mam zdravie tak nemam peniaze alebo naopak a potom sa nestresuj.