Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

keituskaaaa

ach,preco je to vsetko take tazke..ako dlho to uz mas?Co ti povedali lekari?Robili ti vysetrenia?Na mna tu kazdy kasle,je tu v Anglicku privela ludi ;( bije ti niekedy srdce rychle?

zuzana12345

keituška u mňa je to to isté brucho mám ako balón a tiež chodím na wc ako sa mojím črevám chce naviac som z toho lapla zlatú žilu tak sa teraz kúpkam v repíku. S tým bruchom nafúknutím si ani ja neviem poradiť nemôžem jesť kapustu to je to najhoršie pre pňa vtedy idem umreť taká som zdutá, ale či to je tiež z psychiky to neviem možno sa nám tu ešte niekto ozve s podobným problémom

keituskaaaa

Par krat ma aj prehanalo,normalne ako voda ale vacsinou to zacne nafukovanim,bolestami,brusko mavam uplne velke a potom taka polohnacka,vzdy to pali..neviem co je to so mnou..ani mi nespravili gastro ani sono,len krv mi zobrali a ta bola v poriadku Tak sa trapim sama.. jeden den nejdem na velku vobec,druhy rano,treti vecer a tak dokola..

keituskaaaa

ja sa snazim s tym nejako sama potrapit.ani neviem co mi je,lebo mi to nikto nepotvrdil..beriem ale Bkomplex a magnezko a KALMS take tabletky s vytazkami z chmelu a valeriany ale citim ze na utorok zlyha vsetko..niekedy sa v noci budim len tak z nicoho nic a je mi strasne zle.nafukuje mi brusko a stolicu som normalnu nemala uz dobre 3 mesiace..niekedy ma zalieva horucava,no des..

zuzana12345

adka ten vysoký tlak máš určite len z úzkosti aj ja som to mala brala som lieky na zníženie,ale hrozne ma po nich dusilo,tak som prestala teraz mám tlak ok,ani si ho preventívne nemeriam tak na tvojom mieste by som ten olejček skúsila

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk