Úzkosť

tatiana26

TOBI otáčať sa celým telom, ale nohami prešlapovať na jednom mieste, čiže nehýbať sa po celej miestnosti :) a ruka, v smere ktorej sa točíš (čiže ak sa točíš doprava, tak pravá) má byť otočená dlaňou k plafónu

tobi

tatianka26,uz sa tesim na cd..a vopred dakujem..prave som si prvy krat zacvicila tibetanov..tatianka len ten cvik co je prvy, to sa ma otacat len rukami do stran alebo celym telom dookola v smere hod.ruciciek?ostatne su v pohode aj som ich zvladla..a pri cvikoch dychat do brucha?zacvicila som a pocitujem ulavu v chrbtici, urcite budem cvicit kazde rano..

tatiana26

LENČOK rada ťa "vidím", a rada by som aj vedela, čo je nové v tvojej veci, ktorú sme rozoberali :) S tým cvičením svätá pravda. ELESAR niet za čo, keďže sledujem vývoj situácie u teba, tak som vedela odpovedať :) FIDORKA ja beriem AD, na začiatku môže a nemusí byť zle, ale ak to trvá niekoľko dní, že ti je horšie, tak sa treba poradiť s lekárom, lebo nie všetky AD sadnú každému...šelest aj prolaps mám aj ja, nijako to srdce neohrozuje a tvoje stavy nie sú zo srdca. TOBI, ADKA cédečká odišli až dnes, pardón, fakt som nestíhala. SLEČNA XANAXOV8 (krásne meno:)) idem sa tam pozrieť

slecna xanaxova

AHOJTE ...CHODTE NA ADRESU BIOHARMONIA.SK VRELO ODPORUCAM...TEN LEKAR JE FANTASTISKY...DOSTAVAM SA Z \"PANICAKOV\" Z HNUSNYCH LIEKOV A ANTIDEPRESIV

tobi

lencok1, to je presne tak..ja mam bolesti krcnej chrbtice a viem,ze to suvisi s uzkostou, ked sa mi to vratilo, tak sa aj ta chrbtica zhorsila..vsetko mam stuhnute to svalstvo..a myslim ze ja som uz aj o tom pisala, clovek si mysli,ze je to len s tej uzkosti..ale asi nie vsetko, mala som pred rokmi tiez helikobaktera a nestratil sa po 2 trojkombinaciach liekov, potom som uz na kontrolu nesla a nechala tak...no teraz mam palenie zaludka a ako keby som vzdy bola hladna..zvlastny pocit mam akoby skrkanie a aj ked sa najem..a nechuti mi teraz ani velmi jest...chcem si teraz dat vsetko do poriadku a pytat si sama vysetrenia..lebo niekedy mam pocit, ze sa lekarovi len stazujem..

lencok1

baby to je taky zacarovany kruh, najprv uzkost, potom stuhnuta krcna chrbtica, ked uz chcete byt ok, chrbtica vas nepusti dalej, musite dbat aby ste toto mali okej,cvicit,cvicit, cvicit, nie vsak nasilu, pekne pomaly...mne pomohla joga a to az po roku cvicenia, jeden z dovodov preco som si mohla vysadit AD po siestich rokoch je to ze mam krcnu chrbticu pod kontrolou, cvicim kazde rano, kazdy vecer, natahujem, vynikajuci je pozdrav slnku, doprajte energii prudit vo vasom tele, budete mat uzkost viac pod kontrolou...
v zdravom tele zdravy duch...
dalsia vec zacala som si liecit vnutorne zapaly aj teraz beriem ATB, lebo mi nasli bekterie v moci, predtym helicobacter v zaludku...
celych sest rokov som zila v domnienke, ze som na "hlavu" a je to len moja psychika, neksor vdaka novej dr, som zistila, ze veci nie su vzdy tak, ako sa zdaju...a zrazu sme nasli niekolko pricin...
samozrejme treba vyriesit aj veci v hlave, kazdy ma kopec starosti, ja som napr. za jednou urobila uplny sek pocas sviatkov a opat mi este viac odlahlo...no jedna vec je ista, ked bude vase fyzicno ok, budete schopne riesit problemy jednoduchsie a uzkost vas len tak nedostane.

elesar

FIDORKA... TANICKA to vystihla, presne to som chcel povedat (vdaka tani :)))) mne bolo tak strasne zle po prvej davke, potom to nejaky tyzden-dva tiez nebolo nic svetoborne, ale napokon sa to upravilo. zhruba po mesiaci som sa zo serliftu vysypal a tak mi doktor dal ine AD.
ak mas len nejake divne pocity, tak je to v poho, len musis pockat ci zmiznu alebo nie. nasledne ti lekar mozno zvysi davku, ale tych par dni musis jednoducho vydrzat.
...ak mas anxiolytika (co asi mas), tak by si to mala hravo zvladnut... to len ja som taky hrdina (alebo skor blbec), ze som si nenasadil k AD aj anxiolytika. co uz, vtedy som o tom vsetkom prd vedel :)))
...prajem skoru ulavu :)))

zuzanka65

fidorka, ja neberiem ad, ale brala som, tak viem aké to je. Z vedľajších účinkov som mala potenie a zo začiatku len raekciu na koži, niečo podobné akné, také malé vyrážky, nič hrozné. Už sa tu o tom písalo, že prolaps chlopne má veľa ľudí. Aj šelest. Ty najlepšie vieš, aké problémy ti to spôsobuje, ja by som tie tvoje "srdcové bolesti" pripísala viac stresu a strachu. Pokoj, nepozoruj sa a nejaká činnosť ti pomôžu viac.

bond 2001

Monik len tu na tej to stranke konkretne od teba som sa dozvedela ze to moze bzt uzkost v tej chrbtici.Vsetky problemy co mam vsetko ide z chrbtice,Z neurologickej stranky som v poriadku.Ked sa mi chveje zaludok citim ako sa mi to taha od krizov .Co s tzm ved na to trpim uz 4- mesiac .adka

fidorka

zuzanka65...na kardiologiu chodím.., mám šelsť aj prolaps......ale bojím saže tie pocity pri srdci sú z AD...,,,,ty berieš koľko dní AD???? a ako ti bolo prvé dni??? pekný dník