Úzkosť

bond 2001

Zuzka ja som mala problem ist aj k rodicom oproti k susede to bol horor.Ale pomalicky to pojde urcite aj ja som si toho uz dost prezila preto mi mamina aj stale hovori ze som silna a ze ja to zvladnem.Ja som si to strasne odtrpela s detmi .Prve som potratila ked som cakala druhe 9 mesiacov lezat na postelilebo by som ho potratila a tretie ked som cakala vtedy som mala tie absttin.priznaky od liekov .A medzi tym no hotovy roman co som si prezila .Boli mesiace ked mi bolo zle ale zvlastne na tom je ze ja to citim ten stres stale len v chrbtici.Stale som sa z toho dostala .4-roky bpla zas pohoda ale znovu boly stresy ,starosti zhon a vlani v septembri to vypuklo znova stahovalo mi zaludok a trpla mi brada ale stale som to citila inde a teraz to mam v chrbtici .Spytala som sa jednej psych. ze ci sa stoho dostanem aj bez liekov ,da sa aj bez liekov ale clovek musi velmi chciet preto ked mi je aj zle nelahnem si robim stale volaco aby som na to nemyslela niekedy je to tazke a hlavne rano ked je v zaludku ten zvlastny pocit .A to vsetko robi ten nahromadeny stres .adka

agaven

ahojte mam liek od swansona ako porad.mi rng no hlava ma neboli a ma pravdu magnez v tablet me 55 mg a tam je 140 mg no ale tu je sneh aj pršalo zajtra sa ide dcera sankovat na poslednu hodinu vyučovania inak fajn držte sa

tobi

zuzanka12345 a brala si niekedy AD alebo iba lexaurin? tiez mam problem ist tam kde je vela ludi a hlavne sama do mesta alebo len tak von...

zuzana12345

tani ja ale do brucha vôbec dýchať neviem aj dýchať pri tibeťanoch mi robí problém ale posnažím sa ozaj dnes som si objednala masážnu metličku na hlavu vraj je to dobré na stmuláciu nervov

tobi

zuzana12345, tehotenstvo som znasala dost zle -stale plac, nervozita..a na zaciatku tehul. som bola aj v nemocnici pre zvysenie tlaku..

tatiana26

Dievčatá, aby sme si to s tými tibeťanmi trochu ujasnili. Začína sa tromi opakovaniami a zvyšuje sa o dva každý týždeň... vôbec nie je nutné, ani dobré cvičiť to rýchlejšie a chcieť to hneď naraz (však ALEX :)) Dýchanie do brucha je základ pre zvládanie úzkosti, takže ja len zííííram, že po tom všetkom, čo tu o tom bolo popísané a ako to stále dokola ako verklík opakujem - a nielen ja - , tak ľudí to stále prekvapí a nevedia, že to treba robiť...

bond 2001

No Zuzi ale ty si zivy priklad ze si to zvladla aj bez liekov a ja ked to tu citam ze ake su od AD neziaduce ucinky no naviem ako by som to s nimy zvladla.Ale ty ma inspirujes k tomu ze sa to zvladnut da tebe sa to podarilo no a ze ti je obcas zle to uz k tomu asi patri.No a inak aj u vas je tak krasne vsetko ladove ako tu v Nitre?Cely den prsi no hotove klzisko.ADKA