Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

bond 2001

TObi je to dostat a stoji to 130 sk,a je aj masticka vola sa PULMEX.Tak skusim aj to Monik drzim ti palce aby ti to pomohlto ,lebo clovek skusa aj mozne a nemozne.A lieky neberiem ziadne ,predtzm som sa tiez dostala z toho bez liekov ked uz tak si dam homeopatikum SEDATIF PC ja som velmi tazky pacient co sa lekov tyka a preto sa tak dlho trapim.PP-panicka porucha.adka

tobi

bond2001, pisala som ti ale nejak sa to vymazalo..ja som minuly tyzden bola na masazi jeden den mi dali elektriku, masaz..a na druhy den mi uz povedali, ze ta co ma masiruje tu n nebude tyzden, tak si mam potom zavolat, co dalej..no malo to vyznam?

tobi

bond2001, pises, ze pp nemas-neporozumela som co to je? inak tej uzkosti mam aj ja habadej..a tiez mam pocit ako keby mi niekto sedel na pleciach tak ma boli a mam to stuhnute svalstvo..adka ta ja z vychodu zo sniny..ty beries teraz nejake lieky?

katkaxxx

haha Adka vdaka, kiezby :D a ako sa dnes ma misko? Tana? Sunnie? Zuzka65 (alebo 56, to si nikdy neviem zapamatat :) )?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk