Úzkosť

tobi

bond2001, pisala som ti ale nejak sa to vymazalo..ja som minuly tyzden bola na masazi jeden den mi dali elektriku, masaz..a na druhy den mi uz povedali, ze ta co ma masiruje tu n nebude tyzden, tak si mam potom zavolat, co dalej..no malo to vyznam?

tobi

bond2001, pises, ze pp nemas-neporozumela som co to je? inak tej uzkosti mam aj ja habadej..a tiez mam pocit ako keby mi niekto sedel na pleciach tak ma boli a mam to stuhnute svalstvo..adka ta ja z vychodu zo sniny..ty beries teraz nejake lieky?

katkaxxx

haha Adka vdaka, kiezby :D a ako sa dnes ma misko? Tana? Sunnie? Zuzka65 (alebo 56, to si nikdy neviem zapamatat :) )?

bond 2001

Monik ja som bola na masazi ale poviem ti mne bolo potom hrozne .Dokt. ma vtedy skosil ze to bolo ako strcit ruku do osieho hniezda.Takze ani masaze nepripadaju do uvahy,Tak potom co ale mozno tebe bude od nich dobre.A este mi poradili rozmarinovy olej ze je to velmi ucinne na odburavanie stresu vo svaloch.Tak este to skusim.adka
KATKAxxx ty si silna osobnost ja viem ze to nevzdas!!!adka

katkaxxx

jeeeej zuzi vitaj :) je mi luto ze sa to takto vracia, znamena to asi tolko ze to este nie je v poriadku dlhodobo a treba sa liecit.. adka, ja to nevzdam a raz na vsetko pridem!!! :D a mozno budem prva na zemi, ktora to zistila :D :) no tak baby, ja viem ze to nikto z nas nema lahke, ale usmev nam pomoze :)

monik9

aj mna boli chrntica tiez mi tam vyzaruje uzkost....teraz somobjavila fyzioterapiu takze sa chystam na nu....videla som to ako to prebieha a je to aj urcene na odstranenie stresu z tela