Úzkosť

monik9

caute vsetci,ja mam za sebou celkom fajn vylet,hlavne vcera sme sa dost nasmiali...v sobotu sme oslavovali,nevypila som vela a takmer nic si nepamatam,tak sa na mne smiali v nedelu.Inak pohoda,zajtra idem do prace,takze dneska mam este volno.Muz sa v sobotu prehovoril tak som mu nakupila vrtacky a take tie chlapske veci takmer za 10 tisic,ale teraz je stastny ze si nemusi uz nic poziciavat.Tani ako dneska do prace???

adulik

Ahojte vsetci, citam vas, nas tu kazdy dnik,len nestiham reagovat...TANI, poslala som ti mail,...ja samam ttak, jaksa mam, rivotril mam vzdy pri sebe, beriem ho dost casto, nechapem preco sa to vratilo a v takej intenzite, ale co uz, treba ist dalej, vela sil vam, nam prajem...dobru nocku

alexx_le

Dik Misiak, vyzerá to budúci tyzden na nejaku tu služobku do blavy ale ešte neviem ako sa veci vyvinú. takže nič neslubujem, lebo sa poznám, ale pokúsim sa zastaviť, ked už tam budem, a ak to budem stíhať. inak sa cítim celkom fajn ale neviem sa dockat jari, pekne nabehnem do prirody s fotakom a dam si dlhe prechadzky po okoli. všade sa najde niečo zaujímavé. tak zatim a dobru noc všetkym:)

tobi

tatiana26,ale bala si sa niekedy chodit sama?ako si toriesila, ako si sa s toho dostala, ze uz sa nebojiis? prosiim nieco mi porad ako sa toho zbavim..chcem zit plnohodnotny zivot so svojim synom s priatelom a toto ma uplne obmedzuje..nemozem ist vonku s tobim, lebo mam strach, ze to na mna pride...

tatiana26

aaaale miško :) TATI úúplne súhlasím, tieto dve mená vypúšťame... Nie, nie, nerozišli sme sa pre úzkosť, on je mi v tomto práveže veľká opora, veľmi mi pomohol, celé to výborne zvláda, sú tu úplne iné dôvody, jednoducho si nejak nevieme nájsť k sebe cestu a naše životy sa vzdialili...

tati

tatiana 26,to bude tym menom!definitivne nesmieme pomenovat nase dcery 'katka' alebo 'tatiana' lebo tym im predurcime len problemy:-)uz je to rok a pol a medzitym som ho stihla na par mesiacov opustit, pretoze ked to na mna pride dokazem spravit vsetko preto, aby to odislo, aj cez mrtvoly:-)ale prisla som na to, ze takto to fungovat nemoze,nemozem donekonecna utekat...chudak chlapec,keby bol vedel,tak ma asi oblukom obide:-)a ty si sa s priatelom rozisla pre uzkost alebo tam boli ine dovody?inak ked to na mna po prvy krat prislo,bola som si ista,ze ma uz nikto nikdy nebude milovat,pretoze som 'blazon', ale nastastie som sa mylila...ako hovori moja mama 'vzdy sa najde hlupy, co ta kupi':-)

tatiana26

No nech sa páči, ešte aj bolestivú menštruáciu a jogu máme spoločnú :) vynikoš :) A koľko si s tým francúzom? to je pekelná situácia...

tati

tatiana26, ja momentalne zijem v irsku, ale uz citim,ze je cas ist domov. dnes sa mi snivalo,ze som doma na dovolenke a nechcem ist spat, a tak som plakala mame na kolenach,ze ja uz nikam nepatrim,pretoze slovensko mi uz nie je domovom a ani irsko sa mi nim nestalo...problem je vsak moj priatel.on je totizto francuz a to nam to stazuje.ja nechcem ist do francuzska,pretoze sa po francuzsky este len ucim,on nema sancu na slovensku, a tak sme uviaznuti v krajine plnej opilcov:-)
tobi, prvykrat som veru aj ja dostala injekciu a nejake tabletky,co to bolo zac netusim,pretoze to bolo v bulharsku,ked som dostala prvy zachvat.po rozchode s priatelom som dostala xanax,ale nikdy som ho neuzila,miesto toho som skusila persen. a potom uz som sa na tom snazila pracovat bez tabletiek. samozrejme chodila som a zase chodim ku psychologovi a ked je to najhorsie pijem caj na nervy a jem magnezium a nasla som toto forum:-)ale velmi pomaha aj pravidelne cvicenie jogy. nielen 'na nervy'...odkedy cvicim jogu, nemam bolestivu menstruaciu, a to som vzdy trpela v krcoch na zemi

misiak

dievcata a chlapec.:)
prajem vam pekny vecer :) ale to nieje vsetko co chcem povedat :)
katkaxxx si od zaciatku moja krvna skupina a teraz sa pridala anonymka :)
viem presne co citite a vy viete presne to co citim ja.jednoducho zle myslienky a pocity ktore nas ovladnu.su zle ale same viete ze ich dokazeme porazit.
katka ja ti teraz presne poviem kde je chyba.viem to presne!vonku je nam dobre lebo mame v hlave nieco co nas zamestnava.skola,robota,zabava,to je uplne jedno.jednoducho nas mozog ma zamestnanie.akonahle ame sami najde nas problem lebo na ten problem myslimev skratke-akonahle nieje mozog zamestnany tak neposlucha.a,je problem naucit ho posluchat?ved dokazeme naucit posluchat zvierata a preco nie seba? :D
nieje to problem len treba najst sposob a hlavne vyrovnat sa sam zo sebou.nieje problem zit v spolocnosti ,ale je problem zit sam zo sebou.
ide to ,ale recept pozname len my.
nemame ziadnu tazku chrobu.co maju povedat slepci a ochrnuty,sme stastny len troska viac rozmyslame a bojime sa o seba viac,a to je ten problem.na druhej strane to je velmi dobre.tak hladajme druhu stranu.
alexx bolo to krasne co si pisal.a ako sa dari inak kamarat?uz ta cakam na zapade tak sa zastav nech pokecame .
pekny vecer